Czytasz: Koniec świata już w sobotę. Nadchodzi planeta x

Koniec świata już w sobotę. Nadchodzi planeta x

Masowy wybuch wulkanów i trzęsienia zmieni. Tak ma wyglądać koniec świata zapowiadany przez amerykańskiego astronoma.

David Meade, autor książki "Planet X: The 2017 Arrival" ustalił, kiedy ma nadejść koniec świata. Mężczyzna zapowiada, że w najbliższą sobotę 23 września 2017 planeta X zderzy się z Ziemią. Zdarzenie ma spowodować katastrofę, która ma zakończyć losy naszej planety.

Koniec świata w...Sosnowcu?

Koniec świata 2017: 23.09

Pisarz przekonuje, że jego wyliczenia opierają się na badaniach naukowych, Biblii, obserwacjach i astronomii. Meade wszystkie informacje zawarł w swojej książce z 2016 r.

ZOBACZ KONIECZNIE: Koniec świata to święto ruchome (MEMY)

Jak ma wyglądać koniec świata 2017?

Tajemnicza planeta X najpierw uderzy w Ziemię. Zderzenie mam wywołać wybuchy wulkanów, powodzie i trzęsienia ziemi. Tak zakończą się losy ludzkości. 

Co więcej, pisarz zapowiada, że całkowite zaćmienie słońca, jakie było widoczne w Ameryce, potwierdza jego przepowiednię.

- W Księdze Rodzaju 1 powiedziano nam, że jednym z powodów, dla których Bóg dał nam słońce, księżyc i gwiazdy są znaki - pisze David Meade na swojej stronie. 

Jak koniec świata wyobrażają sobie graficy? Zobaczcie:

Jak tłumaczy, wyjaśnienie znajdziemy w listach Św. Łukasza "Będą zdumiewające zdarzenia - niebiosa wydają się być wstrząśnięty znakami słońca, księżyca i gwiazd "oraz Ewangelii Św. Jana "Słońce stanie się ciemnością ... przed nadejściem wielkiego i straszliwego dnia Pańskiego". 

Koniec świata 2017? NASA uspokaja

Czy zagraża nam niebezpieczeństwo? NASA rozwiewa wszystkie wątpliwości. Agencja kosmiczna opublikowała oficjalną informację. 

- Te i inne historie o odległych planetach to oszustwa internetowe. Nie istnieją żadne podstawy naukowe, które miałyby je poprzeć. Gdyby Planeta X zmierzała w stronę Ziemi, astronomowie już dawno by ją namierzyli – informuje agencja.

Czytaj więcej