Czytasz: Koncertowe świętowanie w Jastrzębiu. Zobacz plan imprez!

Koncertowe świętowanie w Jastrzębiu. Zobacz plan imprez!

Znamy szczegółowy plan weekendowych koncertów, organizowanych w ramach święta Jastrzębia-Zdroju.

Jastrzębie-Zdrój świętuje właśnie 55-lecie nadania praw miejskich. I - choć to młoda rocznica - to organizatorzy zapowiadają, że feta z tej okazji będzie naprawdę okazała!

Weekendowe świętowanie rozpocznie jednak wielki korowód, który w sobotę 9 czerwca, o godz. 14:20 wyruszy spod siedziby głównej jastrzębskiej biblioteki. Barwny pochód mieszkańców przejdzie ulicami: Wielkopolską, Mazowiecką, al. Piłsudskiego, Harcerską aż do Stadionu Miejskiego.

W sobotę 9 czerwca, na scenie zaprezentuje się niezwykle utalentowana Natalia Szroeder. Po przebojach takich jak „ Zamienię Cię” czy „Powietrze” usłyszeć będzie można znanego m.in. z zespołu Genesis Raya Wilsona. Wokalista o charakterystycznej barwie głosu z pewnością przypadnie do gustu fanom mocniejszych brzmień. A gwiazdą pierwszego dnia jubileuszowych Dni Jastrzębia-Zdroju będzie legendarna formacja OMD.

W niedzielę 10 czerwca, na scenie wystąpią Kayah i Goran Bregović - jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki. Artyści z pewnością zaprezentują repertuar z kultowej, wydanej prawie dwie dekady temu płyty, na której znalazły się takie hity jak: „Śpij kochany, śpij”, „Prawy do lewego” czy „Nie ma, nie ma ciebie”. Dla publiczności zaśpiewają też Don Vasyl i Sylwia Przybysz.

ZOBACZ PLAN IMPREZ:

SOBOTA

godz.15.20 – 15.40 – Powitanie KOROWODU
godz.15.40 – 16.00 – Dekoracja Sportowców
godz. 16.15 – 17.30 NATALIA SZROEDER
godz. 18.00 – 19.30 RAY WILSON
godz. 20.30 – 21.45 OMD
godz. 21.50 – pokaz pirotechniczny

NIEDZIELA

16:30 – Sylwia Przybysz
18:00 – Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy
20:30 – Kayah i Bregovic

 

Czytaj więcej