Czytasz: Kompletnie pijana matka opiekowała się 4-latkiem

Kompletnie pijana matka opiekowała się 4-latkiem

Kobieta tłumaczyła się, że jej stan jest efektem.. odwiedzin u koleżanki. W organizmie miała 2,5 promila alkoholu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Orzeszu otrzymali informację o matce, która pijana opiekuje się dzieckiem. Ten sygnał został przez nich potwierdzony. Pijana 40-letnia mieszkanka Mikołowa miała pod swoją opieką 4-letniego synka. Niezależnie od konsekwencji karnych kobieta odpowie teraz przed sądem rodzinnym.


W niedzielę o godzinie 14.00 stróże prawa z orzeskiej patrolówki zostali skierowani do centrum miasta, gdzie z miejscowego baru miała wyjść nietrzeźwa kobieta opiekująca się małym dzieckiem. Osobę odpowiadającą rysopisowu policjanci zauważyli na pobliskim przystanku autobusowym. To tam 40-latka czekała na autobus. Wraz z nią był 4-letni synek kobiety. Jak się okazało, kobieta miała w organiźmie miała 2,5 promila alkoholu i wyraźny problem z utrzymaniem równowagi. Kobieta tłumaczyła się, że jej stan jest efektem.. odwiedzin u koleżanki. 4-latek został przekazany pod opiekę ojca.

Policja teraz sprawdza, czy swoim zachowaniem kobieta naraziła swojego syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. O całej sytuacji powiadomiony zostanie także sąd rodzinny.

            Pijana wiozła 2-miesięczną córkę

 

Czytaj więcej