Silesion.PL

serwis informacyjny

Knockout Boxing Night 22: Michał Cieślak wraca do ringu!

Knockout Boxing Night 22 Michal Cieslak wraca do ringu

Knockout Boxing Night 22 Michal Cieslak wraca do ringu

24 czerwca na gali Knockout Boxing Night 22 w Kielcach na ring powróci dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michał Cieślak. Rywal mocno bijącego pięściarza z Radomia zostanie ogłoszony już niebawem. 

Cieślak w swoim ostatnim występie przy wspaniałym dopingu polskich fanów rywalizował w Londynie o pas WBO wagi junior ciężkiej z niepokonanym Lawrencem Okolie. Radomianin przegrał po dwunastu mocnych rundach, jednak pozostawił po sobie dobre wrażenie.

– “Cieślak to twardy zawodnik, który wciąż należy do światowej czołówki.” – chwalił po walce podopiecznego Andrzeja Liczika wpływowy brytyjski promotor Eddie Hearn.

– “Nie załamuję się porażką, jeszcze wrócę, by walczyć o pas.” – zapowiadał sam Cieślak. Pierwszy krok na drodze ku kolejnej mistrzowskiej szansie Michał Cieślak uczynić ma 24 czerwca w Kielcach.

Podczas tej samej imprezy w ringu zaprezentuje się także utalentowana Laura Grzyb. – “Laura to prawdziwy diament w polskim kobiecym boksie zawodowym, dla mnie w tej chwili zawodniczka numer 1 i jestem przekonany, że tytuł mistrzyni świata jest absolutnie w jej zasięgu.” – mówi Andrzej Wasilewski z grupy Knockout Promotions.

Dawkę solidnego bokserskiego uderzenia rodem z królewskiej kategorii ciężkiej zapewni kibicom zgromadzonym w Hali Legionów Piotr Łącz, z racji swojego stylu boksowania nazywany przez niektórych “polskim Tysonem”. Czy w czwartym zawodowym pojedynku z rzędu zafunduje rywalowi nokaut?

24 czerwca w Kielcach zaboksują ponadto zawsze twardy i waleczny Marek Matyja (waga półciężka) i obiecujący Artur Górski (waga junior ciężka).

Bilety dostępne na stronie eBilet: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night/

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024