Silesion.PL

serwis informacyjny

Knockout Boxing Night 22: Michał Cieślak wraca do ringu!

24 czerwca na gali Knockout Boxing Night 22 w Kielcach na ring powróci dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michał Cieślak. Rywal mocno bijącego pięściarza z Radomia zostanie ogłoszony już niebawem. 

Cieślak w swoim ostatnim występie przy wspaniałym dopingu polskich fanów rywalizował w Londynie o pas WBO wagi junior ciężkiej z niepokonanym Lawrencem Okolie. Radomianin przegrał po dwunastu mocnych rundach, jednak pozostawił po sobie dobre wrażenie.

– “Cieślak to twardy zawodnik, który wciąż należy do światowej czołówki.” – chwalił po walce podopiecznego Andrzeja Liczika wpływowy brytyjski promotor Eddie Hearn.

– “Nie załamuję się porażką, jeszcze wrócę, by walczyć o pas.” – zapowiadał sam Cieślak. Pierwszy krok na drodze ku kolejnej mistrzowskiej szansie Michał Cieślak uczynić ma 24 czerwca w Kielcach.

Podczas tej samej imprezy w ringu zaprezentuje się także utalentowana Laura Grzyb. – “Laura to prawdziwy diament w polskim kobiecym boksie zawodowym, dla mnie w tej chwili zawodniczka numer 1 i jestem przekonany, że tytuł mistrzyni świata jest absolutnie w jej zasięgu.” – mówi Andrzej Wasilewski z grupy Knockout Promotions.

Dawkę solidnego bokserskiego uderzenia rodem z królewskiej kategorii ciężkiej zapewni kibicom zgromadzonym w Hali Legionów Piotr Łącz, z racji swojego stylu boksowania nazywany przez niektórych “polskim Tysonem”. Czy w czwartym zawodowym pojedynku z rzędu zafunduje rywalowi nokaut?

24 czerwca w Kielcach zaboksują ponadto zawsze twardy i waleczny Marek Matyja (waga półciężka) i obiecujący Artur Górski (waga junior ciężka).

Bilety dostępne na stronie eBilet: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night/

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).