Czytasz: Kim jest mężczyzna z Lasu Murckowskiego?

Kim jest mężczyzna z Lasu Murckowskiego?

Dzisiaj o godz. 10 zostanie przeprowadzona sekcja zwłok zamordowanego mężczyzny. Co wiemy po oględzinach?

W Lesie Murckowskim przy ul. Szarych Szeregów znaleziono zwłoki mężczyzny. Wstępne oględziny pozwoliły ustalić, że mężczyzna miał ok. 30-40 lat. Na ciele znaleziono liczne rany cięte i kłute. Zwłoki miały być też nadpalone.

18-latek pokazał jak zabił [FILM Z WIZJI LOKALNEJ]

Szczegóły zdarzenia i przyczynę śmierci mężczyzny może bliżej wyjaśnić sekcja zwłok, która ma odbyć się dzisiaj o godzinie 10. 

Policja ustala tożsamość mężczyzny. Stróże prawa prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Pod nadzorem prokuratora służby pracowały w lesie do późnych godzin nocnych. Po lesie można się już swobodnie poruszać.

- Policjanci zakończyli już działania w lesie. Teren nie jest już ogrodzony - mówi Magdalena Wiśniewska z biura prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. 

Przypomnijmy. W środę 1 listopada w pobliżu polany biwakowej w Lesie Murckowskim znaleziono zwłoki mężczyzny - dowiedział się Silesion.pl. Prawdopodobnie został zamordowany. Przypuszcza się, że w grę mogą wchodzić gangsterskie porachunki. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, zwłoki w Lesie Murckowskim w Katowicach odnalazły dwie kobiety, które były na spacerze z psami. Zwierzęta doprowadziły je do ciała mężczyzny.

Czytaj więcej