Silesion.PL

serwis informacyjny

Kierunek GieKSa. Klip promocyjny GKS Katowice

KIERUNEK GIEKSA

KIERUNEK GIEKSA

We wtorek 14 lutego w restauracji “Stare i Nowe” odbył się briefing prasowy poświęcony wyzwaniom sportowym wszystkich sekcji Klubu w okresie wiosennym.

Briefing rozpoczęła premiera klipu “Kierunek GieKSa”, będącego częścią kampanii promocyjnej meczów wielosekcyjnego GKS-u Katowice na wiosnę 2023 roku. W filmie sympatycy GieKSy są kierowani na mecze drużyn naszego Klubu głosem popularnego dziennikarza i lektora Jarosława Juszkiewicza, rodowitego katowiczanina znanego powszechnie w Polsce jako “głos Google Maps”.

Przed nami nowe wyzwania. Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w wydarzeniach sportowych wielosekcyjnego GKS-u Katowice. Kibice wspierający swój klub z trybun nieraz pełnią rolę dodatkowego zawodnika na boisku, parkiecie lub lodowisku i mamy nadzieję, że tak będzie też w naszym przypadku. Mogę zagwarantować, że wszyscy sportowcy naszego Klubu oddadzą serce, by osiągnąć jak najlepszy wynik – mówił prezes GKS-u Katowice Marek Szczerbowski.

Piłkarki GKS-u Katowice podejdą do rundy rewanżowej Orlen Ekstraligi Kobiet z pozycji lidera tabeli. Rozpoczną one rundę wiosenną domowym meczem z AZS-em UJ Kraków 25 lutego o godzinie 10:45 na Stadionie Miejskim w Katowicach. – Za nami wartościowy okres przygotowawczy i udane sparingi. Nadchodząca runda będzie trudna i utrzymanie pierwszego miejsca w tabeli będzie wyzwaniem, dlatego przede wszystkim patrzymy na nadchodzące mecze i stawiamy sobie pojedyncze cele, których końcowym efektem ma być medal mistrzostw Polski – powiedziała menedżerka sekcji piłki nożnej kobiet GKS-u Katowice Aleksandra Noras

Piłkarze GKS-u Katowice pierwszy domowy mecz rundy wiosenny Fortuna 1 Ligi rozegrają 19 lutego o godzinie 12:40 przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała. – Przeanalizowaliśmy rundę jesienną i wyznaczyliśmy sobie cele na nadchodzący okres. Interesuje nas stawianie kolejnych, racjonalnych kroków do przodu – najpierw zapewnienie sobie jak najszybciej utrzymania, potem zgodnie z duchem sportu granie o jak najwyższe cele w rozgrywkach – powiedział dyrektor sekcji piłki nożnej Robert Góralczyk.

Siatkarze GKS-u Katowice do końca rundy zasadniczej PlusLigi rozegrają w hali OS Szopienice spotkania z PSG Stalą Nysa, Treflem Gdańsk i Asseco Resovią Rzeszów. – Za nami sezon naznaczony wieloma trudnymi momentami, w którym problemy towarzyszyły nam od samego początku. Zamierzaliśmy postawić na stabilizację, ale ucieczka jednego ważnego ogniwa zmusiła nas do szybkich korekt. Awans do fazy play-off, który był naszym ogromnym sukcesem w ostatnim sezonie, tym razie nieco nam uciekł, ale liczymy na to, że w ostatnich meczach sezonu drużyna pokaże się z jak najlepszej strony – ocenił Jakub Bochenek, dyrektor sekcji siatkówki GKS-u Katowice.   

Hokeiści GKS-u Katowice, aktualni mistrzowie Polski, zakończą 19 lutego fazę zasadniczą Polskiej Hokej Ligi i kilka dni później rozpoczną walkę w play-offach ligi o obronę tytułu mistrzowskiego. – Naszym celem od kilku sezonów jest niezmiennie gra o medale. Zespoły rywalizujące o najwyższe cele w naszej lidze są bardzo wyrównane; wiemy, że już ćwierćfinał będzie dla nas wyzwaniem, dlatego w ostatnich trzech meczach fazy zasadniczej zamierzamy się jak najlepiej przygotować do rywala czekającego nas w play-offach. Pokazaliśmy już w tym sezonie, że w kluczowych meczach tego sezonu umiemy zaprezentować wysokie umiejętności i siłę mentalną –  mówił Roch Bogłowski, dyrektor sekcji hokeja na lodzie GKS-u Katowice. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author