Czytasz: Kierowca TIRa sam wymierza sprawiedliwość. Zobacz film

Kierowca TIRa sam wymierza sprawiedliwość. Zobacz film

W piątkowe popołudnie na jednej z ulic w Zawierciu kierowca ciężarówki wyskoczył z kabiny i zaatakował kierowcę osobówki.

Do dziwnego zdarzenia doszło na zawierciańskim skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Leśnej. Całą sytuację poznajemy dzięki zamontowanej kamerze w jednym z dalszych pojazdów.

WYSIADŁ I CHCIAŁ SIĘ BIĆ

Wideorejestrator uwiecznił całe zdarzenie. Film z agresywnym kierowcą od wczoraj krąży w internecie. Na nagraniu wideo obserwujemy incydent.

Kierowca czarnego audi mimo zielonego światła, nie mógł przejechać przez skrzyżowanie i skręcić w lewo, ponieważ na środku zatrzymał się biały TIR. Prowadzący osobówkę nie krył swojego niezadowolenia, więc przez szybkę wyciągnął rękę i wymachiwał w stronę najeżdżającego samochodu ciężarowego.

Niespodziewanie TIR przejechał przez skrzyżowanie i zatrzymał się przy osobówce. Wyskoczył z niego mężczyzna w zielonej koszulce i podbiegł do czarnego audi. Przez otwartą szybę zaczął szarpać kierowcę samochodu osobowego. Wymierzał ciosy i atakował mężczyznę, który machał w jego kierunku kilka sekund wcześniej.

Całe zdarzenie trwało około 16 sekund. Następnie kierowca TIR-a wrócił do swojego pojazdu, zapiął pasy i odjechał. Przez cały czas skrzyżowanie było zablokowane. Za białą ciężarówką zatrzymały się kolejne samochody, które sprawiły, że skrzyżowanie było nieprzejezdne.

 >>ZOBACZ FILM <<

Czytaj więcej