Silesion.PL

serwis informacyjny

Kiedy ponowne otwarcie basenu Bugla? Decyzja w czwartek.

Basen Bugla chwiliowo nieczynny 2022

Basen Bugla chwiliowo nieczynny 2022

W piątek 15 lipca MOSiR Katowice poinformował o pojawieniu się w pobranych z ORW Bugla próbkach przekroczonej ilości niepożądanych bakterii. Podjęto decyzje o prewencyjnym zamknięciu i dodatkowej dezynfekcji obiektu ORW Bugla.

AKTUALIZACJA: Basen Bugla zostanie otwarty dzisiaj (środa, 20.07.22 r.) o godz. 13.00

Na pytanie zainteresowanych, kiedy MOSiR Katowice może spodziewać się wyników ponownych badań, poinformowano że “Wyniki badań wody trafią do nas w środę (20 lipca – red), po godzinie 12.00. Wtedy będziemy mogli Państwa poinformować o konkretnej dacie otwarcia (np. czwartek)“.

W związku zamknięciem ORW Bugla, mieszkańcy Katowic mają do dyspozycji trzy pozostałe baseny i kąpieliska zarządzane przez MOSiR Katowice – ORW Rolnabasen przy ul. Gliwickiej, kąpielisko w Dolinie 3 Stawów oraz na cztery wodne place zabaw. W związku ze spodziewaną większą liczbą klientów, na te obiekty zostanie skierowany dodatkowi pracownicy oraz ratownicy wodni.

Baseny w Katowicach: Rolna i Bugla otwarte od 18 i 24 czerwca 2022

źródło: https://www.facebook.com/MOSiRKatowice

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024