Silesion.PL

serwis informacyjny

Kibice GKS Katowice jadą na mecz z GKS Tychy. Możliwe utrudnienia w rejonie stadionu.

Okolice Stadionu Miejskiego w Tychach fot Policja Tychy

Kibice katowickiej GieKSy szykują się na wyjazdowy mecz do Tychów, jednak z uwagi na zapowiedziane utrudnienia drogowe, podróż w rejonie tyskiego stadionu może być nieco mniej komfortowa niż zwykle. Już w ten piątek (10 maja) o godzinie 20:30 na Stadionie Miejskim w Tychach przy ulicy Edukacji rozegrany zostanie starcie piłkarskie pomiędzy drużynami GKS Tychy i GKS Katowice, w ramach rozgrywek Fortuny I Ligi.

Policja już teraz ostrzega, że w okolicy stadionu oraz na drogach dojazdowych mogą występować pewne utrudnienia w ruchu. Zwłaszcza w rejonie ulic Baziowej, Starokościelnej oraz Edukacji w Tychach warto spodziewać się zwiększonego natężenia pojazdów oraz możliwych utrudnień w przemieszczaniu się. Dodatkowo, przed rozpoczęciem meczu, około godziny 18:30, przewidywane są utrudnienia, które mogą wiązać się z chwilowym zamknięciem ruchu na ulicy Starokościelnej.

Policja apeluje do wszystkich kierowców o wyrozumiałość i cierpliwość na drodze. Ważne jest również stosowanie się do znaków drogowych oraz poleceń policjantów, którzy biorą udział w zabezpieczeniu wydarzenia sportowego. Bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego powinno być priorytetem, dlatego warto zachować ostrożność i rozwagę podczas podróży do Tychów na mecz GKS Katowice.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024