Silesion.PL

serwis informacyjny

Kia Sportage – samochód dla wymagających

Zakup samochodu to jedna z poważniejszych decyzji. Musi on zapewniać komfort, gwarantować bezpieczeństwo oraz umożliwiać optymalną dynamikę jazdy. Co więcej, w dzisiejszych czasach oczekuje się od niego licznych udogodnień, które przekładają się na maksymalną wygodę kierowcy. Wszystko to sprawia, że dla wielu osób Kia Sportage okazuje się najlepszym wyborem. Dowiedz się, dlaczego jest to samochód dla wymagających.

Komfort jazdy w każdych warunkach

Kia Sportage, której popularnym modelem jest Kia Sportage 1.6 t, to kompaktowy SUV. Jest to samochód o charakterystycznym nadwoziu, które łączy w sobie cechy auta osobowego oraz terenowego.

Kia Sportage to pojazd użytkowo-sportowy charakteryzujący się wysokim prześwitem!

Szeroka płyta podwozia, większe koła i duża przestrzeń wnętrza sprawiają, że Kia Sportage 1.6 t to auto, które zapewni komfort jazdy w każdym warunkach. Sprawdzi się w mieście, ale będzie także idealne w terenie, gdzie zapewnia optymalną dynamikę jazdy. Z pewnością warto zatem poznać ofertę dealerów Kia, spośród której na szczególną uwagę zasługuje model Kia Sportage 1.6 t.

Doskonałym wyborem jest Kia Sportage na Allegro – oferta, dzięki której znalezienie pojazdu marzeń nie stanowi żadnego problemu.

Napęd i silniki Kia Sportage

Kia Sportage produkowana jest od 1994 roku. Od tego czasu pojawiło się aż pięć generacji tego popularnego samochodu zarówno z napędem na przód, jak i na cztery koła. Wśród dostępnych samochodów można znaleźć pojazdy z silnikiem benzynowym oraz spalinowym. Do wyboru są również manualne lub automatyczne skrzynie biegów.

Najnowsze modele produkowane są w technologii mild hybrid!

W pojazdach elektrycznych typu mild nowa Kia zapewnia dużą oszczędność paliwa. W hybrydowych pojazdach elektrycznych zadbano bowiem o tym, aby zużycie paliwa kształtowało się na najniższym poziomie, co ma duże przełożenie na ekonomię jazdy.

Innowacyjne usługi Kia

Kia Sportage znana jest przede wszystkim z licznych udogodnień i innowacji, jakie oferuje kierowcom. Mogą oni korzystać z aplikacji Kia Connect, która umożliwia sterowanie układem nawigacji, a także daje dostęp do szeregu funkcji dodatkowych.

Korzystanie z usług cyfrowych Kia Connect to duży komfort kierowcy i przyjemność z jazdy!

Do dużych udogodnień należą także: podgrzewane lusterka, bezprzewodowe naładowanie smartfona, zintegrowany system sterowania, wykorzystanie technologii LED, dotykowy panel sterowania, a także imponująca pojemność bagażnika, która ma bezpośrednie przełożenie na łatwość przewożenia bagażu.

Użytkownicy cenią sobie także centralny podłokietnik tylny zarówno w modelu Kia Sportage 1.6 t, jak i w innych wersjach Spotrage III oraz modelach późniejszych generacji.

Kia Sportage znana jest także z optymalnej dynamiki jazdy. Kierowcy cenią siłę wspomagania układu kierowniczego, cichszą pracę silnika spalinowego oraz dużą czułość pedału przyspieszenia.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Kia Sportage charakteryzuje się również dużym poziomem bezpieczeństwa. Jest to pierwszy samochód na świecie, który wyposażono w poduszki kolanowe.

Wyróżnia się ona także funkcją wykrywania pojazdów, dzięki czujnikom martwego pola, w jakie zostały wyposażone najnowsze modele!

W modelu Kia Sportage produkowanym od 2016 roku dodatkowo znajduje się system wspomagania hamowania, system podpowiedzi ruchu kierownicy, system automatycznego włączania świateł awaryjnych przy gwałtownym hamowaniu i przednie projekcyjne reflektory z funkcją doświetlania drogi do domu.

Podsumowując, Kia Sportage to komfortowy SUV, który zapewnia najwyższy poziom wygody i bezpieczeństwa. System nawigacji, w jaki wyposażone są modele Sportage IV i V oraz czytelny ekran nawigacji satelitarnej umożliwia wcześniejsze zaplanowanie trasy i pozwala bez problemu dotrzeć do celu.

Aplikacja Kia Connect sprawia natomiast, że można sprawnie kontrolować zużycie energii oraz inne funkcje samochodu. Kierowcy cenią sobie także napęd hybrydowy nowych modeli, który ma przełożenie na poziom zużycia paliwa.

Artykuł sponsorowany

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024