Silesion.PL

serwis informacyjny

KBN30: Łącz i Gardzielik dołączają do karty walk na gali w Jastrzębiu-Zdroju

Karta gali Knockout Boxing Night 30 w Jastrzębiu-Zdroju wzbogaciła się o dwie ciekawe pozycje! Jednym z nich jest pojedynek pomiędzy niepokonanym Kamilem Gardzielikiem (15-0, 3 KO) i kubańczykiem Yanielem Evanderem Riverą (8-2-1, 3 KO). Dla pięściarza z Turku zbliżający się występ będzie powrotem na ring po szybkiej czasówce w maju. Rivera w swoim ostatnim występie pokonał Kamila Urbańskiego. 

Ponadto do ciekawej walki w kategorii ciężkiej dojdzie pomiędzy Piotrem Łączem (6-0, 6 KO) i Wołodymyrem Katsukiem (4-0, 1 KO). Obdarzony mocnym uderzeniem Łącz wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki wygrał przed czasem. Katsuk, mający za sobą sparingi m.in. z Oleksandrem Usykiem, również do tej pory pozostaje niepokonany. 

Główną atrakcją zaplanowanej na 7 października imprezy będzie walka Laury Grzyb (9-0, 3 KO z Brytyjką Stevi Levy (9-1, 0 KO) o pas EBU wagi superkoguciej. W programie również kolejny start dwukrotnego mistrza świata Krzysztofa Włodarczyka (62-4-1, 42 KO). Transmisja w TVP Sport.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *