Silesion.PL

serwis informacyjny

KBN 23: Pełna karta walk przed galą w Mrągowie

KBN23 Pelna karta walk przed gala w Mragowie

KBN23 Pelna karta walk przed gala w Mragowie

Odkrywamy pełną kartę walk dwudziestej trzeciej odsłony gali Knockout Boxing Night!

​W walce wieczoru Paweł Stępień (17-0-1, 12 KO) najlepszy, polski pięściarz wagi półciężkiej stoczy pojedynek z Michałem Łoniewskim (4-3, 2 KO), który w ostatnim czasie wygrał wyjazdową walkę w Kanadzie zdobywając mistrzowski tytuł WBC Ameryki Północnej. 

W ringu zobaczymy również Kamila Gardzielika (14-0, 3 KO), dla którego będzie to pierwsza walka z tym roku, a rękawice skrzyżuje z Aleksandrem Iwanowem (17-5, 8 KO). Jan Czerklewicz (7-1, 2 KO), który początkowo przymierzany był do walki z Kamilem Bednarkiem, ostatecznie sprawdzi się z niepokonanym Maciejem Drozdowskim (2-0, 0 KO). 

Drugie zawodowe walki stoczą Tobiasz Zarzeczny (1-0, 1KO), Kamil Urbański (1-0, 0 KO). Zarzeczny szawalczy z Łukaszem Barabaszem, zaś Urbański stoczy pojedynek z Sylwestrem Ziębą

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author