Silesion.PL

serwis informacyjny

Katowicki Jarmark Wielkanocny od 14 marca do 1 kwietnia 2024 r.

Jarmark Wielkanocny w Katowicach to wyjątkowe wydarzenie, które już od 14.03.2024 do 1.04.2024 roku ożywi katowicki rynek. To tradycja, która przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów, tworząc niepowtarzalną atmosferę świąt Wielkanocnych.

Na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje, które sprawią, że każdy poczuje magię zbliżających się świąt. Co można będzie zobaczyć i doświadczyć na Jarmarku Wielkanocnym w Katowicach?

  1. Bajkowy ogródek z kolorowymi pisankami i zającami: Dla najmłodszych będzie to prawdziwy raj, gdzie mogą podziwiać pisanki i spotkać się z wesołymi zajączkami.
  2. Ślonski Młyn: To nostalgiczna atrakcja, z gondolami w stylu retro, która przeniesie nas w czasie i pozwoli poczuć ducha minionych epok.
  3. Elektryczny pociąg dla dzieci: Maluchy będą mogły przejechać się w specjalnym pociągu, ciesząc się widokiem jarmarku z innej perspektywy.
  4. Wystawcy z pysznym jedzeniem i piciem: Na stoiskach znajdziemy tradycyjne wędliny śląskie, litewskie przysmaki, węgierskie salami, ekologiczne sery, miody pitne i wiele innych smakołyków.
  5. Ozdoby wielkanocne: Na jarmarku będzie okazja, by nabyć unikatowe ozdoby, w tym palmy wielkanocne, które ozdobią nasze domy podczas świąt.

Strefa handlowa i gastronomiczna będzie czynna w różnych godzinach, dostosowanych do potrzeb odwiedzających. Nie zabraknie również atrakcji dla dorosłych, takich jak naturalne kosmetyki czy wyroby rękodzielnicze.

Ponad 40 stoisk z wystawcami, jedzeniem i napojami sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. To wyjątkowy czas, który warto spędzić na katowickim rynku, czerpiąc radość z tradycji i świątecznej atmosfery!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024