Czytasz: Katowice w dźwiękach techno

Katowice w dźwiękach techno

Katowice jak Berlin. Już za chwilę czołówka artystów berlińskiej sceny techno wraz z mocnym polskim wsparciem zawładnie katowickim MCK!

Po raz kolejny sala Międzynarodowego Centrum Kongresowego zamieni się w miejsce pełne muzyki. Ścieżkę dźwiękową do dalekich lotów zapewnią Moritz von Oswald, Shed, Barker & Baumecker, Peter Van Hoesen oraz Jacek Sienkiewicz. Tradycyjnie nie zabraknie również hipnotycznych iluminacji i doskonałego dźwięku.

Nawiązują do słynnego klubu Elektro

ElektroKlub to cykl energetycznych imprez organizowanych w nieoczywistych lokalizacjach w całej Polsce.

Nazwa nieprzypadkowo odwołuje się do nieistniejącego już katowickiego klubu Elektro, który był jednym z najważniejszych miejsc na Śląsku dla fanów świeżych brzmień.

Gośćmi poprzednich edycji ElektroKlubu byli m.in. Superpitcher, Efdemin, Robag Wruhme, Legowelt i i wiele innych gwiazd. Styczniowa impreza wraca do nowoczesnej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego, gdzie podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice znajduje się główna scena.

Impreza odbędzie się 27 stycznia o godz. 20 w katowickim MCK. Bilety kosztują 40 (do 15.12), 60 (od 16.12 do 26.01) i 70 złotych (w dniu imprezy).

Program ElektroKlubu:

Moritz von Oswald DE

Shed DE

Barker & Baumecker UK/DE

Peter Van Hoesen BE

Jacek Sienkiewicz PL

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje

Czytaj więcej

#mck #katowice #elektroklub