Czytasz: Katowice-miasto ludzi wolnych

Katowice-miasto ludzi wolnych

Premiera kalendarza w niedzielę.

Władzie śląskich miast, partnerzy, sponsorzy, twórcy i bohaterowie kalendarza "Pasja. Prestiż. Potencjał. Katowice - miasto ludzi wolnych" na uroczystej gali w Filharmonii Śląskiej.


 Już w najbliższą niedzielę o godz. 17.00 w Filharmonii Śląskiej oficjalna premiera kalendarza "Pasja. Prestiż. Potencjał. Katowice - miasto ludzi wolnych". To symbolicznie nawiązujący do projektu Dżentelmeni charytatywny projekt, z którego dochód przekazany zostanie na pomoc dzieciom i młodzieży - podopiecznym stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów.

W kalendarzu wystąpili: Sonia Draga, Anna Dudzińska, Iwona Sosnowska – Wieczorek, Monika Bajka, Miuosh, Robert Talarczyk, Tomasz Konior, Grzegorz Chudy, prof. Tadeusz Sławek, prof. Krzysztof Sodowski, prof. Eugeniusz Knapik, twórcy marki On Lemon oraz gościnnie Olivier Janiak 

 Gala to jednocześnie 23 urodziny Stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów. W czasie uroczystości wręczone zostaną statuetki i dyplomy Przyjaciel Dzieci , które odbiorą m.in. Piotr Wojaczek, Krzysztof Jędrzejewski, Grupa PTWP, Miuosh, Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński i inni. Obecni będą także przedstawiciele władz miast Chorzowa, Sosnowca i Katowic oraz sponsorzy i partnerzy projektu.

W trakcie gali odbędzie się niezwykły koncert chóru - dzieci i przyjaciół Domu Aniołów Stróżów z chórem Gospel "Z miłości" oraz gościnnym udziałem Miuosha, z którym zarapują podopieczni Aniołów.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Marcin Krupa, Prezydent Miasta Katowice.

Czytaj więcej