Czytasz: Cierpliwości! Tutaj korki aż do 30 listopada!

Cierpliwości! Tutaj korki aż do 30 listopada!

W Murckach rozpoczął się remont wiaduktu w ciągu ulicy Kołodzieja przebiegającego nad ul. Bielską. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Pierwszy etap prac w pasie drogowym prowadzącym w kierunku katowickich Murcek potrwa od 12 czerwca od godz. 19 do… 30 listopada. W tym okresie będzie obowiązywała zmieniona organizacja ruchu. W pierwszym tygodniu zostaną zamknięte wewnętrzne pasy ruchu na ul. Kołodzieja w rejonie remontowanego wiaduktu.

Remont w Katowicach aż do 30 listopada!

Ruch samochodów odbywać się będzie zewnętrznymi pasami jezdni. W tym czasie zostaną wykonane dwie przewiązki, które umożliwią zastępczo przejazd pojazdów ulicą Kołodzieja.

Tak sytuacja będzie wyglądać do końca remontu, czyli do 30 listopada. To nie wszystko. Od środy pojawiły się utrudnienia pod remontowanym wiaduktem, czyli na DK86. Wyłączone z ruchu są obecnie wewnętrzne pasy jezdni w obu kierunkach. Do najbliższej soboty mają zostać wykonane przewiązki, po których pojazdy będą poruszać się do zakończenia remontu wiaduktu.

Jak podaje portal InfoKatowice, Miejski Zarząd Komunikacji Tychy na swojej stronie ostrzega o możliwych opóźnieniach autobusów, które kursują do Katowic. W środę to było nawet kilkadziesiąt minut.

Czytaj więcej