Czytasz: Kartki imieninowe. Zobacz nasze wzory i wyślij

Kartki imieninowe. Zobacz nasze wzory i wyślij

Jak złożyć życzenia imieninowe, gdy nie da się tego zrobić osobiście lub też nie chcemy ich składać przez telefon? Spieszymy z pomocą. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wzory e-kartek imieninowych, które można ściągnąć na dysk i wysłać pocztą elektroniczną lub też wydrukować, wpisać życzenia imieninowe (wzory życzeń imieninowych znajdziecie poniżej) i wysłać kartkę imieninową pocztą tradycyjną. Poniższe kartki imieninowe są darmowe, więc korzystajcie do woli.

Kartki imieninowe - zobacz wzory PDF:

Kartki imieninowe - zobacz wzory JPG:

Życzenia imieninowe sms, wierszyki na imieniny

Dzień Twych imienin z kalendarza okazję miłą do życzeń stwarza: ciesz się z życia dobrego, niech nie przyniesie Ci nic złego, niech Ci zdrowie i szczęście sprzyja, a dobroć ludzka niech Cię nie omija.

Śmieszne życzenia imieninowe, wierszyki na imieniny

Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki, dziś są Twoje imieninki!

Życzenia imieninowe sms, wierszyki na imieniny

Miś dał by Ci miodek, miodzio do jedzenia, a ja zamiast tego, składam ci życzenia: Zdrowia, szczęścia, długich lat, niech zakwitnie szczęścia kwiat, dzisiaj masz swe imieniny, więc i wesołej życzę miny. Życzy...


Piękne życzenia imieninowe, wierszyki na imieniny

W tym uroczystym dniu Twoich imienin szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.

Życzenia imieninowe sms, wierszyki na imieniny

Szczęścia, zdrowia, pomyślności, czerp z życia same radości! Niech los Ci zawsze sprzyja, a co złe niech Cię omija. Dużo słodkości, szczęścia w miłości, samych luksusów, milion całusów. Niech odejdą precz gorycze z głębi serca Tobie życzę. O czym myślisz, o czym marzysz niech Ci w życiu się przydarzy! Najlepszego z okazji Twych imienin!

Piękne życzenia imieninowe, wierszyki na imieniny

Twoje imię w kalendarzu, To jest Twój szczęśliwy dzień, Poczta kwiatów w korytarzu, Już za chwilę spotka Cię! Życzeń pęki weź do serca, I uśmiechaj często się... Smutków niech Ci nikt nie wkręca, Dziś są imieniny Twe!

Życzenia imieninowe sms, wierszyki na imieniny

W dniu Twych imienin, w dniu Twego święta serce mi bije, serce pamięta, niech więc życzenia lecą listownie, bo nie mam szansy przekazać słownie, niech lecą prędko do swego celu, niech będą pierwsze wśród życzeń wielu.

Piękne życzenia imieninowe, wierszyki na imieniny

Uśmiechu w każdej sekundzie, radości w każdej minucie, przyjaźni w każdej godzinie, szczęścia każdego dnia, miłości przez całe życie! Najlepszego z okazji imienin!

Czytaj więcej