Silesion.PL

serwis informacyjny

Karta walk gali FABRIQ MMA w Trnawie

Karta walk gali FABRIQ MMA w Trnawie

Karta walk gali FABRIQ MMA w Trnawie

Pierwszy turniej nowej słowackiej organizacji Attilu Végha FABRIQ MMA: Ryšavý vs Boráros w klatce

Na scenie MMA pojawia się zupełnie nowa marka, założona przez legendarnego Attilę Végh. Główną atrakcją pierwszego turnieju FABRIQ MMA w Miejskiej Hali Sportowej w Trnawie będzie walka lokalnej gwiazdy Karola Ryšavý, byłego mistrza OKTAGON. Fani mogą się również spodziewać walk między Gáborem Borárosem, Michalem Plesníkiem, Braňem Zuzákiem i Denisem Farkašem. 

Głównym celem FABRIQ MMA jest stworzenie przestrzeni dla utalentowanych młodych zawodników, którzy zmierzają do OCTAGON

„Każdy chciałby walczyć w OCTAGON, ale nie każdy ma taką szansę. Nasza organizacja skupi się na amatorach , którzy są naprawdę sprytni i mają za sobą wiele meczów. Chodzi o to, aby pomóc im stawiać sobie wyższy cel, aby nadal byli zaangażowani, czyli tylko wśród amatorów ” – wyjaśnił Végh o założeniach organizacji.

Wśród najlepszych amatorów na turniejach regularnie będą pojawiać się elitarni zawodnicy OKTAGON, których nazwiska są dobrze znane kibicom.

Podopieczny Spartakus Fight Gym Karol Ryšavý ma cenne skalpy w postaci Bartla czy Kuzníka i jest obecnie po bacznie obserwowanym meczu z Fodorem, którego znokautował w pierwszej rundzie. Tym razem chciałby odnieść kolejne cenne zwycięstwo nad doświadczonym Gruzinem Paatem Tsxapelią, który pokonał Jána Malacha w swojej karierze zawodowej i przyjeżdża do reprezentacji Niemiec w Stuttgarcie.

W klatce FABRIQ pojawi się także pierwsza duża osobowość OKTAGON, Gábor „Bestia” Boráros, który powraca do walki po ponad rocznej przerwie. Klatką z pewnością wstrząsną bomby wielokrotnego mistrza Słowacji w boksie Michala Plesníka, który od kilku lat przygotowywał się do kariery zapaśnika MMA. Na koniec publiczność będzie zadowolona z obecności Tomáša Cigánika, który ma bogate doświadczenie amatorskie, oraz innego członka SFG, Denisa Farkaša.

FABRIQ MMA – karta walk

LightweightKarol RyšavýKirill Medvedovski
Catchweight 82 kgGábor BorárosRobert Oganesyan
FeatherweightRoman PaulusMagomed Kadimagomedov
MiddleweightMichal PlesnikTBA
WelterweightDenis FarkašDenis Gondžala
MiddleweightBranislav ZuzákNikola Zlatev
WelterweightDaniel HromekPiotr Golon [PL]
LightweightTomáš CigánikTiep Cai Xuan
LightweightSamuel SidoPavol Bíroš
BantamweightBernadett ĎuranováAlexandra Stašáková

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024