Silesion.PL

serwis informacyjny

Karim Benzema królem strzelców EURO 2020? Zagraj po kursie 25.00 w BETFAN

Nieoczekiwanie, a wręcz sensacyjnie, Karim Benzema otrzymał powołanie do reprezentacji Francji po ponad 5 latach wykluczenia i wiele wskazuje na to, że pojedzie na Euro 2020. „Trójkolorowi” są jednym z faworytów do końcowego triumfu, a po dzisiejszej decyzji wydają się jeszcze mocniejsi – w końcu pozycja „9” uchodziła za jedną z najsłabiej obsadzonych w ich kadrze.

Napastnik Realu Madryt od wielu lat jest jedną z gwiazd „Królewskich”, a po odejściu Cristiano Ronaldo to na nim spoczywa główna odpowiedzialność za zdobywanie bramek w ekipie ze stolicy Hiszpanii. Choć nigdy nie był typowym snajperem, jego wyniki strzeleckie są co najmniej bardzo dobre.

Benzema, w czasach gry dla reprezentacji Francji, bywał jej najskuteczniejszym zawodnikiem na wielkich turniejach. Czy tak samo będzie na EURO 2020? Piłka nożna jest pełna pięknych historii (m.in. powrotów), więc nie można tego wykluczyć! Skoro Francja jest jednym z faworytów, a Karim może grać w podstawowej „11”, to jego szanse na zostanie królem strzelców można oceniać… wysoko!

Jeśli ktoś czuje, że najbliższy turniej będzie należał do 33-latka, to BETFAN ma dla niego znakomitą wiadomość – kurs na Karima Benzemę jako króla strzelców wynosi aż 25.00!

Zakłady na króla strzelców EURO 2020 znajdziecie pod tym adresem

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024