27 października 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Kalendarz EURO Noblebet

Od piątku (11.06 od 00:00) do niedzieli (11.07 do 21:00) legalny polski bukmacher Noblebet będzie oferować 22 promocje w każdego dnia meczowego piłkarskich Mistrzostw Europy w ramach Kalendarza EURO Noblebet

W każdy dzień meczowy EURO NobleBet będzie oferował nową promocję, która będzie startowała o północy i kończyła się tego samego dnia o 23:59. Treść promocji razem z regulaminem będzie dostępna po naciśnięciu na kartę. Do piatku karty na Landing Page Kalendarza są wyłączone.

Dodatkowo bukmacher Noblebet zaoferuje promocję Wytypuj zwycięzcę EURO, gdzie typer przy użyciu przycisku opt-in będzie wybierał kraj, który według niego wygra Mistrzostwa Europy w 2021 roku i po wyborze danego kraju i zagraniu na jego zwycięstwo kuponu za min. 50 PLN wejdzie do gry o 20 000 PLN (pula nagród).

Jak działają promocje w NOBLEBET na Piłkarskie Euro?

  • Wybierz drużynę, której kibicujesz!

Masz już swojego kandydata na Mistrza Europy? Jeśli prawidłowo wytypujesz zwycięzcę, możesz otrzymać dodatkowo nawet 20 000 PLN w formie bonusu na koniec turnieju!

  • Kalendarz EURO Noblebet!

Każdego dnia meczowego odkrywaj kartę, pod którą znajdziesz niezwykłe promocje! Ciesz się ekstra bonusami, które dla Ciebie przygotowałem! Nie przegap żadnej karty!

  • Korzystaj z EUROPROMOCJI i wygrywaj więcej!

Ciesz się EURO w Noblebet i przeżywaj wspaniały turniej jeszcze mocniej! Daj sobie szansę na większe wygrane! Powodzenia!

Polski Bukmacher Sp z o.o. (NobleBet) posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów dnia 3 stycznia 2019 r. o numerze PS4.6831.28.2017

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.