Silesion.PL

serwis informacyjny

Kalendarz adwentowy 2019 w zakładach bukmacherskich

Tuż po Czarnym Piątku czyli Black Friday, a w tym roku dzień przed Cyber Monday, w sklepach zaczyna się szał promocji i ofert związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Oczekiwanie na święta z pewnością tym najbardziej neicierpliwym, dłuży się niemiłosiernie.

Na szczęście w odliczaniu dni do pierwszej gwiazdki pomoże nam sympatyczne promocje, czyli tzw. bukmacherskie kalendarze adwentowe. Specjalniedla Was zebraliśmy wszystkie kalendarze w jedno miejsce, które będziemy stale aktualizować! Sprawdźmy więc, co w tym roku przygotowały najlepsze legalne firmy bukmacherskie:

Grudniowy kalendarz w eWinner

Grudzień to miesiąc wyjątkowo intensywny i bez dobrego kalendarza trudno się w tym połapać. Dlatego też zakłady bukmacherskie eWinner przygotowały jego specjalną wersję – AKOlendarz, w którym będą kumulować się nagrody, quizy, bonusy, wydarzenia i emocje! Zaczynamy w niedzielę 1 grudnia i będziemy mogli otworzyć po jednym okienku codziennie, aż do Wigilii. Warto zaglądać na stronę eWinner codziennie, by wykonywać zadania i wygrywać!

 Jeśli nie skorzystałeś z naszego specjanego Zakładu bez ryzyka 170 PLN w eWinner z kodem LegWin (zamiast zwykłej oferty 150 PLN), to idealny momen

Grudniowy kalendarz LVBET

Od 1.12.2019 sprawdzaj adwentowy kalendarz LVBET regularnie! Codziennie czeka na Ciebie niespodzianka! Przez cały Grudzień w ofercie LV BET!

Kalendarz adwentowy to specjalny kalendarz służący do odliczania pierwszych 24 dni grudnia do Bożego Narodzenia. Pod każdym z okienek świątecznego kalendarza ukrywa się specjalna niespodzianka

Nie masz jeszcze konta w lvbet.pl ? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Grudniowy kalendarz w forBET

Super promocje w zakładach bukmcherskiech forBET codziennie, przez 24 dni. Start 1 grudnia a w kalendarzu między innymi: gra bez podatku, 1 000 000 złotych w bonusach, zakłady bez ryzyka i wiele innych.

Znajdź ukryte zdarzenie w ofercie i odkrywaj okienka w bukmacherskim Kalendarzu Adwentowym. Informację o miejscu ukrycia zdarzenia znajdziesz w codziennych promocjach Kalendarza Adwentowego.

Grudniowy kalendarz w PZbuk

Świąteczny kalendarz w PZBuk! Rozpoczynamy odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia! Codziennie od 1 grudnia do 24 grudnia czekają na Ciebie nowe niespodzianki.

Pamiętaj, każda oferta jest dostępna tylko przez 1 dzień!

Grudniowy kalendarz w Totalbet

Legalny bukmacher TOTALbet uruchomił promocyjny kalendarz adwentowy. W każdy dzień do Bożego Narodzenia klienci będą mogli skorzystać z innej promocji. Na początek TOTALbet oferuje nowym graczom Freebet 25 zł za rejestrację, a obecnym Cashback na topowe ligi do 200 zł!

TOTALbet prezentuje kalendarz w innowacyjny sposób. Zamiast standardowych „okienek” Gracze zostali zaproszeni do zabawy w szukanie zielonego Mikołaja ukrytego w tłumie – niczym w serialu „Gdzie jest Wally”. Po kliknięciu Mikołaja otwiera się karta z promocją. Możemy zdradzić, że z każdym dniem odnalezienie postaci będzie trudniejsze.

Maraton Adwentowy w forBET

Maraton Adwentowy to wyzwanie dla każdego fana sportów ekstremalnych. Macie aż 24 dni żeby udowodnić, kto jest najlepszym typerem. Na mecie czekają wyjątkowe nagrody w postaci wyjazdu do Rio de Janeiro w Brazylii lub oraz na Igrzyska Olimpijskie w Japonii. 

Dodatkowo bukmacher przygotował dla Was również kilkanaście różnego rodzaju nagród rzeczowych. W sumie nagrodzimy kilkadziesiąt osób prezentami za ponad 50 000 złotych! Zatem zarezerwujcie sobie w grudniu czas dla forBET i włączcie się do gry!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).