Czytasz: Kaczyński promuje "Bieg w sukience". Pobiegną... panowie

Kaczyński promuje "Bieg w sukience". Pobiegną... panowie

Do pokonania będzie 100 metrów.

Jak bezpiecznie spędzić wakacje? Jak zachowywać się nad wodą, w lesie, na drodze, w kontaktach ze zwierzętami? Podczas pikniku pod hasłem „Bezpieczne Wakacje” w Łazach (już 23 czerwca) specjaliści będą szkolić, radzić i przestrzegać.

Przedwakacyjny piknik nad zalewem miejskim Mitręga w Łazach to pomysł na ciekawe, nietypowe zachęcanie i propagowanie bezpiecznych zachowań w drodze na wakacje oraz podczas samego wypoczynku.

- To propozycja nie tylko dla dzieci i młodzieży. To okazja np. do sprawdzenia się w sytuacjach ekstremalnych, takich jak dachowanie auta. I to wszystko dla naszego bezpieczeństwa - podkreśla burmistrz Łaz Maciej Kaczyński.

Tego dnia przygotowana liczne atrakcje, m.in.: symulatory zderzeń i dachowania, pokaz rozcinania samochodu przez Straż Pożarną, pokaz samoobrony w wykonaniu KS Orient Łazy oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności pod okiem instruktora. Będzie można skorzystać także z porad profesjonalistów z MM Cars.

- A ponieważ spotykamy się w Dniu Ojca zorganizowany zostanie również wyjątkowy bieg dla Panów - „Bieg w sukience” o tytuł najszybszego ojca w gminie Łazy - dodaje Kaczyński.

Do pokonania będzie 100 metrów. Najszybszy ojciec otrzyma oczywiście nagrodę dla całej rodziny.

Nie zabraknie również dmuchańców dla najmłodszych oraz wielu konkursów z nagrodami.