Czytasz: Kaczyński jak święty. Wylicytuj ziemię, po której chodził

Kaczyński jak święty. Wylicytuj ziemię, po której chodził

Niezwykłą aukcję ogłosił mieszkaniec Tarnowskich Gór.

Jarosław Kaczyński inspiruje. Także biznesowo. Mieszkaniec Tarnowskich Gór wystawił na aukcję woreczek ziemi, po której miał chodzić prezes PiS.

Kup auto za 100 złotych!

- W ostatnich dniach byłem w Warszawie. Był tam nasz prezes, który coś tam gadał (już nie pamiętam), po skończeniu przemowy i całego wydarzenia, wziąłem woreczek foliowy i zabrałem ziemię, po której chodził - czytamy w opisie aukcji.

Żarty żartami, ale internauci… licytują. Oficjalna cena przekroczyła już 8 tys. złotych… i ciągle rośnie. Nad ranem przebiła nawet 100 tys., ale oferta została wycofana. Tuż przed południem ktoś proponował ponad 60 tys. Jednak i ta kwota zniknęła. O prawo do własności na zawiniątkiem walczy obecnie 69 osób. Aukcja ma zakończyć się w przyszły wtorek.

Dam 750 złotych za banknot 500 złotych!

Aktualny właściciel zapewnia, że to ziemia, po której stąpał Jarosław Kaczyński, ale gwarancji nie wystawia. Podobną aukcję prowadzą także mieszkańcy innych regionów Polski. W ofercie jest ziemia pobrana z najbliższego miejscu zamieszkania prezesa PiS Kościoła Rzymskokatolickiego Pw. św. Stanisława Kostki.

- Ziemia została wielokrotnie pobłogosławiona oraz znajdowała się na uświęconym terenie po którym prezes wielokrotnie przechodził po mszy.

Licytowana jest też ziemia, po której Jarosław Kaczyński nie chodził. Ta jednak ma wartość zaledwie 1,5 zł.

Czytaj więcej