Czytasz: Kaczyński jak święty. Wylicytuj ziemię, po której chodził

Kaczyński jak święty. Wylicytuj ziemię, po której chodził

Niezwykłą aukcję ogłosił mieszkaniec Tarnowskich Gór.

Jarosław Kaczyński inspiruje. Także biznesowo. Mieszkaniec Tarnowskich Gór wystawił na aukcję woreczek ziemi, po której miał chodzić prezes PiS.

Kup auto za 100 złotych!

- W ostatnich dniach byłem w Warszawie. Był tam nasz prezes, który coś tam gadał (już nie pamiętam), po skończeniu przemowy i całego wydarzenia, wziąłem woreczek foliowy i zabrałem ziemię, po której chodził - czytamy w opisie aukcji.

Żarty żartami, ale internauci… licytują. Oficjalna cena przekroczyła już 8 tys. złotych… i ciągle rośnie. Nad ranem przebiła nawet 100 tys., ale oferta została wycofana. Tuż przed południem ktoś proponował ponad 60 tys. Jednak i ta kwota zniknęła. O prawo do własności na zawiniątkiem walczy obecnie 69 osób. Aukcja ma zakończyć się w przyszły wtorek.

Dam 750 złotych za banknot 500 złotych!

Aktualny właściciel zapewnia, że to ziemia, po której stąpał Jarosław Kaczyński, ale gwarancji nie wystawia. Podobną aukcję prowadzą także mieszkańcy innych regionów Polski. W ofercie jest ziemia pobrana z najbliższego miejscu zamieszkania prezesa PiS Kościoła Rzymskokatolickiego Pw. św. Stanisława Kostki.

- Ziemia została wielokrotnie pobłogosławiona oraz znajdowała się na uświęconym terenie po którym prezes wielokrotnie przechodził po mszy.

Licytowana jest też ziemia, po której Jarosław Kaczyński nie chodził. Ta jednak ma wartość zaledwie 1,5 zł.

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News, Polityka
3 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
3 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
3 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
4 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News, Weekend
6 godzin temu Najpiękniejsze miasto w Czechach to nie Praga. Zdziwieni? [ZDJĘCIA]

Nocował tam Jan III Sobieski, a Wolfgang Amadeusz Mozart skomponował swą symfonię Nr 6 F-dur. A to dopiero początek...

News
7 godzin temu Dzisiaj za darmo sprawdzisz światła w samochodzie

Dzisiaj (15 grudnia) w wybranych stacjach, kierowcy za darmo mogą skontrolować i ustawić światła w samochodzie.