Czytasz: Kac Vegas w Piekarach Śląskich

Kac Vegas w Piekarach Śląskich

31-latek z Piekar Śląskich po wieczorze kawalerskim trafił do policyjnego aresztu.

Historia zatrzymania 31-latka z Piekar Śląskich przypomina scenariusz filmu. Policjanci interweniowali wobec innego mężczyzny, kiedy nagle agresywny 31-latek zaczął ich obrażać, a następnie uciekł. Policjanci szybko ustalili personalia mężczyzny i w trakcie patrolu zauważyli, jak wbiega on do jednego ze sklepów.

- 31-latek próbował schować się za skrzynkami z piwem. W czasie zatrzymania mężczyzna stawiał opór i był agresywny. Jak się później okazało, nie były to jedyne przewinienia, jakie miał na swoim koncie mieszkaniec Piekar Śląskich. W jego kieszeni stróże prawa znaleźli woreczek strunowy z zawartością białego proszku - informuje KMP w Piekarach Śląskich

Badanie testerem potwierdziło, że podejrzana substancja, to amfetamina. Mężczyzna odpowie przed sądem także za posiadanie kastetu, którego noszenie jest zabronione. 31-latek trafił do policyjnego aresztu, a gdy z niego wyszedł, usłyszał zarzuty. Podejrzany dobrowolnie poddał się karze grzywny w kwocie 10 000 zł. Za znieważenie i naruszenie nietykalności policjantów oraz za posiadanie blisko 20 działek dilerskich amfetaminy odpowie przed sądem.

Czytaj więcej