Czytasz: Justyna Święty-Ersetic z wyjątkowym prezentem od Toyota Czajka

Justyna Święty-Ersetic z wyjątkowym prezentem od Toyota Czajka

Autoryzowany dealer Toyota Czajka przekazał Justynie Święty-Ersetic, podwójnej złotej medalistce mistrzostw Europy Toyotę C-HR.

Nowy model Toyoty to crossover, którego nie sposób pomylić z żadnym innym autem. Compact Hybrid Revolution to nowoczesne rozwiązanie od Toyoty. Auto wpisuje się w aktualne trendy. Jak przystało na hybrydę - połączenie silnika spalinowego z elektrycznym daje wyjątkowy komfort jazdy oraz oszczędność paliwa i niską emisję spalin.


 
Złota medalistka cieszy się z nowego samochodu. Chwali samochód za komfortowe wnętrze i duży bagażnik, który - jak podkreśla - stanowi szczególnie duży atut dla każdej prowadzącej samochód kobiety.

- Czuję się z tym fantastycznie, to mi wiele ułatwi. Będę miała wspaniały samochód, żeby dojechać na zawody czy zgrupowanie. Trochę się stresuję, bo nigdy nie jeździłam automatem, ale to podobno nie jest takie trudne. Mam prawo jazdy od 18. roku życia więc to dużo ułatwia. Dojazdy pociągami są dużo mniej komfortowe. Na pewno wszystko uda mi się spakować, bo ma duży bagażnik - mówi Justyna Swięty-Ersetic.

Wśród tytułów Justyny Święty-Ersetic są m.in. srebrny medal podczas Mistrzostw Europy juniorów w biegu rozstawnym na 400 metrów w 2011. roku, brązowy medal podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Tampere w 2013. r. na 400 metrów i złoto w sztafecie na 400 metrów. Jej największym sukcesem były dwa złote medale na Mistrzostwach Europy w Berlinie.