Silesion.PL

serwis informacyjny

Juras typuje kartę walk KSW 59: Pudzian czy Bombardier? Janikowski czy Radcliffe?

Niestrudzony ekspert Fortuny od MMA czyli Łukasz “Juras” Jurkowski czekał niecierpliwie na możliwość nagrania tego odcinka – co za karta walk do wytypowania! Pudzian czy Bombardier? Janikowski czy Radcliffe? Łukasz “Juras” Jurkowski, czyli skarbnica wiedzy, komentator i czynny zawodnik MMA typuje wyniki walk na KSW 59!

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

KSW 59 typy Jurasa.

Na kogo warto postawić? Jak zawsze, Łukasz “Juras” Jurkowski ma dla Was podpowiedzi, jeśli chodzi o typowanie zbliżającej się gali KSW 59, która odbędzie się już 20 marca 2021 roku. Łukasz “Juras” Jurkowski, czyli autor PEWNIACZKÓW z dziedziny sportów walki po raz kolejny wraca do Was z pełną niespodzianek analizą najbliższej gali KSW.Fortuna przygotował wyjątkową promocję – “Bonus wagi ciężkiej”. Każdy, kto 20.03.2021 r. zdecyduje się obstawić kupon prematch zawierający dowolne zdarzenie z oferty KSW 59 otrzyma 100 zł gwarantowanego bonusu. Dodatkowo czas na Ekspert+ KSW 59 Decyzja, nokaut, a może poddanie? Wytypuj poprawnie w jaki sposób zakończy się każda z walk KSW 59 i zgarnij ekstra bonus – nawet 20 000 zł. Jak skończy się każda z walk? Stawka min. 5zł. BONUS: 20 000zł (do podziału na wszystkie trafione kupony).

Cyprian Wieczorek – Patryk Likus 1

(Wieczorek wygra przez poddanie)

Typ idzie na dwukrotnego zwycięzcę Heraklesów za czasów amatora, Cypriana Wieczorka. Raz walczyli chłopaki na Amatorskiej Lidze MMA. Wygrał Cyprian przez duszenie w pierwszej rundzie, bardzo szybko. Czy będzie w stanie zrobić to samo w zawodowym debiucie?

Adrian Bartosiński – Lionel Padilla 1

Drugi pojedynek na karcie walk KSW 59 to starcie Adriana Bartosińskiego z Lionelem Padilla. Nie ma co się oszukiwać: Adrian “wciągnie go nosem”. Może zrobi to w pierwszej rundzie. Hiszpan ze świetnym rekordem 8 zwycięstw i jedną porażką. Walczył ostatni raz w 2019, ale z kim? Z gościem który miał 4 zwycięstwa i 33 porażki. Mniej więcej to jest ta przepść, która dzieli Hiszpanię i Polskę jeżeli chodzi o MMA.

Łukasz Rajewski – Konrad Dyrschka 1

Łukasz Rajewski wygra na punkty

Kolejny pojedynek na tej karcie walk, to niezywkle interesujące starcie pomiędzy Konradem Dyrshke a Rajewskim Łukaszem. Łukasz Rajewski jest po dwóch zwycięstwach. Ostania, bardzo dobra walka, pokazująca jego pełną dojrzałość jako zawodnika już nie tylko kickboxera. Jego rywal z Niemiec, co prawda na 10 zwycięstw ostatnich z rzędu – spektakularny rekord. Ale w zasadzie tylko dwóch poważnych rywali. Większość na minusowych rekordach. Dojrzałość Rajewskiego pozwoli mu ten pojedynek wygrać decyzją sędziowską.

Sebastian Rajewski – Savo Lazić 1

Sebastian Rajewski wygra w 2 rundzie.

Kolejny pojedynek: Savo Lazić kontra Rajewski, tym razem Sebastian. Mimo ostatniej porażki z Filipem Pejić, bardzo szybkiej, przez nokaut, “Raju” jest w wybornej formie. Jak wygra z savo Laziciem, bo że wygra to jest “pewniaczek”? Pamiętając ostatnie pojedynki Rajewskiego, będzie to nokaut i to wysokim kopnięciem w drugiej rundzie.

Damian Janikowski – Jason Radcliffe

“50 na 50”

Ileż to razy nasz olimpijczyk rzucał rywali na takie maty? Czy będzie w stanie zrobić to samo z Radcliffem? Żeby puścić kupony, bardzo kusi by skreślić “dwa”. Najbardziej wyrównany pojedynek na tej karcie walk. Ciężko w tym pojedynku wskazać zwycięzcę. Dobra walka Radcliffa z Chmielewskim, wygrana decyzją a Damian jeszcze jest cały czas, mimo ostatniej, kapitanej walki – niewiadomą

Michał Włodarek – Darko Stošić 2

Wygrana Darko Stošića

Waga ciężka. Wiadomo “rządzi się swoimi prawami…” Niewiadomo jaka jest forma Michała Włodarka. Nie walczył od dawna, ostatnia walka bardzo szybka. Darko Stošić jest po trzech porażkach, ale trzech przegranych w UFC z nazwiskami takimi jak: Jamahal Hill, Devin Clark który walczył z Jankiem Błachowiczem i przegrywał tam decyzjami.

Krystian Kaszubowski – Michał Pietrzak 2

Pietrzak wygra walkę na punkty

Kolejny pojedynek to starcie Krystiana Kaszubowskiego z Michałem Pietrzakiem. Pomimo sympatii do tego strickera z Mighty Bulls Gdyni, postawię na Michała Pietrzaka. Zwycięstwo decyzją. Nie będzie to może najpiękniejszy pojedynek świata, ale będzie to w stanie Michał “ugrać”. Argumetów można by wymieniać sporo. Gość który bierze walkę dwa tygodnie przed startem, bez żadnego przygotowania i przegrywa decyzją z aktualnym mistrzem Roberto Soldićem, to karze twierdzić, że jest koazkiem.

Antun Račić – Sebastian Przybysz 1

Wygrana Račića decyzją sędziowską

Co-main event gali KSW 59 to starcie Antuna Račića, rewanżowe o mistrzowski pas z Sebastianem Przybyszem. Sebek trzy zwycięstwa. Kapitalnie! Niestety, jeśli typować rozumem, nie serduchem, to typuje Racica. Jak będzie wyglądał ten pięciorundowy pojedynek? Decyzją sędziowską wygra Račić.

Mariusz Pudzianowski – “Bombardier” Serigne Ousmane Dia 1

Pudzianowski wygra w 1. rundzie

Walka wieczoru gali KSW 59. Mariusz Pudzianowski kontra Serigne Ousmane Dia zwany Bombardierem z Senegalu. Patrząc na to, jak wyglądał na lotnisku, stargany noszeniem swoich bagaży, Bombardier cały spocony, zalany potem…tak też będzie wyglądał podczas walki z Pudzianem. Pół minuty i brak tlenu dla Senegalczyka a potem Mario tańczy jak Muhammad Ali. Jeden prawy, pierwsza runda, nokaut

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024