Silesion.PL

serwis informacyjny

Jola Zasępa została prezenterką ETOTO TV

Dziennikarka i producentka Jolanta Zasępa zaczyna pracę w ETOTO TV.

Jolę Zasępę mogliśmy poznać w Polsat Sport, Sport.pl,, a wcześniej m.in. z magazynem „Olé” i Polish Soccer Skills, gdzie przygotowywała treści wideo, m.in. wywiady z piłkarzami i innymi osobami ze środowiska futbolowego oraz obsługiwała jako reporterka niektóre wydarzenia sportowe. Ponadto współpracowała z kanałami Eleven Sports, dla których przygotowywała przegląd prasy z Madrytu oraz przeprowadzała wywiady.

Pracowała także jako menedżer ds. komunikacji i eventów w szkółce piłkarskiej Polish Soccer Skills. Jest też współzałożycielką i przez ponad półtora roku był redaktorem zarządzającym magazynu „Olé” dotyczącego hiszpańskiego futbolu. Ponadto pracowała w Hiszpanii w Federacji Koszykówki Wspólnoty Walenckiej (FBCV) jako specjalista ds. komunikacji. Współpracowała również z hiszpańskimi klubami piłkarskimi w zakresie komunikacji i marketingu. Była korespondentem zagranicznym Informacyjnej Agencji Radiowej w Bukareszcie. Zasępa pracowała też krótko m.in. jako project maneger w serwisie Wolneauto.pl, menedżer ds. komunikacji i eventów w Pure Sky Club, menedżer ds. PR korporacyjnego w First Warsaw Golf & Country Club oraz event manager w Polskim Związku Hokeja na Lodzie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).