Czytasz: „Jeden na jeden z inwestorem”

„Jeden na jeden z inwestorem”

Czy mój biznes, aby na pewno odpowie na potrzeby odbiorców? Jak wiele muszę w niego zainwestować?

 

Czy mój biznes, aby na pewno odpowie na potrzeby odbiorców? Jak wiele muszę w niego zainwestować? Jak duże mam szanse, aby mój pomysł przerodził się w lukratywny biznes?

Placówka coworkingowa Idea Hub w Katowicach rusza z drugą edycją wydarzenia „Jeden na jeden z inwestorem", którego celem jest odpowiedzenie na potrzeby przyszłych przedsiębiorców. Wielu aspirujących biznesmenów wspina się na wyżyny kreatywności wymyślając niezliczone koncepty na biznes, po to, aby odpowiedzieć na potrzeby konsumentów. Jednak wraz z każdym nowym pomysłem pojawia się wiele pytań i wątpliwości.

Każdy przyszły, bądź obecny przedsiębiorca, który zmaga się z wątpliwościami dotyczącymi skuteczności swojego pomysłu może wziąć udział w bezpłatnym wydarzeniu w katowickim Idea Hub. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję skonsultować swoją koncepcję w gronie trzech doświadczonych inwestorów. 

Eksperckich opinii udzielą: Jacek Mleczko – inwestor oraz coach biznesowy, Sebastian Kolisz – Dyrektor Regionalny Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Polsce południowo-wschodniej, Konrad Szczypczyk – konsultant, interim manager, inwestor.


Wydarzenie odbędzie się 18 października (środa) w godzinach 17.00–20.00 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. 


Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona do 5. Przewidziany czas spotkania z inwestorami dla każdego uczestnika to 30 minut. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są przez stronę: https://jedennajeden.evenea.pl

Czytaj więcej