Silesion.PL

serwis informacyjny

Jakie gadżety promocyjne dla firm są teraz na topie?

Najpopularniejszym gadżetem reklamowym dla firm jest kubek promocyjny. Celem stosowania tego produktu jest zwiększenie rozpoznawalności marki oraz budowanie relacji z klientami firmy. W końcu, dlaczego by nie zacząć dnia o pysznej kawy w kubku firmowym?

Tego typu upominek jest zarówno użyteczny, jak i niedrogi. Ponadto na rynku można znaleźć wiele kształtów i kolorów takich naczyń. Następne na liście są długopisy i markowe notatniki. To świetne akcesoria dla firm o wizerunku korporacyjnym. Sprawdzą się podczas pracy za biurkiem, jak i w trakcie wyjazdów służbowych.

Kubek ROME od Tampogadzet.pl

Zanim wybierzesz gadżety marketingowe

Zanim wybierzesz gadżety do promocji swojej marki, musisz poznać swoją grupę docelową. Powinieneś wiedzieć, do kogo skierowany jest produkt i jakie są potrzeby potencjalnych klientów. Określ też wiek oraz płeć odbiorów. Wtedy łatwiej Ci będzie dobrać odpowiednie akcesoria, które zachęcą ich do współpracy z twoją firmą.

Musisz również wiedzieć, czy twoja docelowa grupa klientów ma charakter lokalny, regionalny, czy ogólnokrajowy lub międzynarodowy. To pomoże Ci wybrać najlepsze gadżety do promocji marki. Później trzeba już tylko odwiedzić sklep TampoGadżet oferujący gadżety reklamowe.

Dzięki darmowym gadżetom reklamowym zdobycie zaufania klientów jest łatwiejsze!

Upominki reklamowe to jedna z najstarszych form promocji. W przeszłości małe prezenty były oferowane konsumentom w celu przekonania ich do siebie. Nawet dzisiaj eksperci od marketingu wykorzystują liczne zalety gadżetów reklamowych, aby przekonać potencjalnych klientów.

Firmy często wykorzystują spersonalizowane prezenty z logo w celu budowania relacji z klientami, ponieważ:

  • gadżety promocyjne są stosunkowo niedrogie, a ich wpływ na klientów jest znaczny;
  • marka nie zostaje zapomniana – nawet niepozorny długopis z logo firmy w torebce będzie nieustannie przypominał o firmie, jej usługach i produktach;
  • reputacja firmy ulega poprawie – kontrahent, który otrzymuje upominek, czuje się wyjątkowy i doceniony, a co za tym idzie, ma większy szacunek i zaufanie do marki.
Notes z długopisem od Tampogadzet.pl

Jakie gadżety reklamowe wybrać dla dzieci?

Większość artykułów promocyjnych, które są oferowane firmom, są przeznaczone dla dorosłych. Jeżeli jednak firma jest w jakimś stopniu powiązana z młodszymi odbiorcami, powinna zainwestować w odpowiednie gadżety.

Dzięki temu rodzice zauważą, że dana marka dba również o ich potrzeby w najwyższym stopniu. Tutaj najlepiej sprawdzą się takie artykuły promocyjne jak zestawy pisaków lub kredek. Dobrym wyborem mogą być również gadżety do zabawy takie jak szachy, czy bierki. Można również postawić na piórniki, notatniki, czy breloki odblaskowe. Wybór jest ogromny — warto jednak odpowiednio dopasować budżet i wybrać najbardziej opłacalne opcje.


Poświęcenie czasu na znalezienie najlepszych gadżetów marketingowych do promowania swojej marki jest bardzo ważne. Wybierając odpowiednie przedmioty, będziesz w stanie dotrzeć ze swoim przekazem do większej liczby osób.

Niezależnie od tego, czy zwiększasz świadomość marki, czy próbujesz przyciągnąć nowych klientów, odpowiednie akcesoria reklamowe mogą pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. Pamiętaj, że zanim wybierzesz przedmioty do promowania swojej marki, musisz zrozumieć docelową grupę odbiorców. Kiedy już poznasz, do kogo próbujesz dotrzeć, możesz wybrać odpowiednie przedmioty promocyjne, aby osiągnąć swoje cele i zyskać sympatię klientów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).