Czytasz: Jak zrobić wrażenie od samego progu?

Jak zrobić wrażenie od samego progu?

Nie muszą być nudne, zwyczajne albo po prostu takie, jak u wszystkich. Zobaczcie drzwi - bo o nich właśnie mowa - które robią wrażenie.

Wydawałoby się, że drzwi wewnętrzne służą przede wszystkim...do zamykania. To wyjątkowo funkcjonalny elementy wyposażenia wnętrza, nad wyborem którego nie trzeba się zastanawiać. Mają po prostu być, nie trzeszczeć i łatwo się domykać. Nic bardziej mylnego. Drzwi wewnętrzne też mogą być elementem dekoracyjnym! Nie wierzycie? Udowodniła to firma VOX.

 

Drzwi z nadrukiem ala da Vinci

Projektanci VOX-a pokazali, że pokój, przedpokój czy kuchnia dzięki nowym drzwiom zyskać mogą wiele. Co więcej - sami też możemy je zaprojektować. - Teraz każdy z nas może poczuć pasję tworzenia i pochwalić się swoim własnym projektem, który następnie nadrukujemy na drzwi – mówią przedstawiciele firmy VOX. Mają też opcję dla tych, którzy chcą mieć coś oryginalnego, ale na projektach graficznych się nie znają – kolekcję drzwi z gotowymi nadrukami. Wśród nich są m.in. drzwi ze słynnym człowiekiem witruwiańskim, czyli rysunkiem Leonarda da Vinci, z wieżą Eiffla lub kolorowymi pikselami. - Nadruk jest trwały, bezpieczny i przez wiele lat będzie prezentował się naprawdę znakomicie – zapewniają eksperci z VOX-a.

Drzwi z mocą powiększania wnętrza

Metoda na małe pomieszczenie? To proste – lustro. Najlepiej duże. Problem pojawia się, jeśli nie ma na nie wolnej ściany. Tutaj VOX też wychodzi klientom naprzeciw. - Proponujemy drzwi wewnętrzne z lustrem. To nie tylko oszczędność miejsca, ale też pieniędzy, bo mamy dwa w jednym – zaznaczają specjaliści. Zapewniają, że lustro zastosowane w drzwiach jest w pełni bezpieczne i nie ulegnie stłuczeniu nawet przy silnym trzaśnięciu drzwiami. Ale to nie koniec. Korzystając z konfiguratora internetowego, można dodać do skrzydła listwę z wieszakami, która poprawi funkcjonalność drzwi. Konfigurator znajdziemy na www.bawsiedrzwiami.vox.pl

 

Hiszpański czy skandynawski? Znajdź drzwi w swoim stylu

Ceramika na drzwiach? Dlaczego nie? Nie dość, że wygląda oryginalnie, to jeszcze zamienić potrafi nasze drzwi w dzieło sztuki, bo wykonywana jest ręcznie. Taką możliwość znów daje nam VOX. Drzwi MONO zdobione są takimi właśnie elementami, co oznacza, że każda z ceramicznych kompozycji jest nieco inna, a więc absolutnie niepowtarzalna.

W kolekcji producenta znajdziemy tez bogaty wybór drzwi w modnym ostatnio stylu skandynawskim z serii Uppsala.

Czytaj więcej