Czytasz: Jak wygląda maluch dla Toma Hanksa?

Jak wygląda maluch dla Toma Hanksa?

Dziś nastąpi ten moment. W Bielsku-Białej zaplanowano oficjalne odsłonięcie fiata 126p dla aktora.

Maluch zostanie odsłonięty o godz. 14, ale impreza w Centrum Handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej rozpocznie się dużo wczesniej. 

Od rana przy CH zgromadzonych gości zabawiać będzie Irek Bieleninik, poprowadzi on konkursy dla młodszych, ale i tych starszych. Rankiem pojawią się tu także zespoły muzyczne i rozpocznie się targ „Made in Bielsko”.

Prezent dla Toma Hanksa

Około godz. 14.00 zaplanowano oficjalne odsłonięcie samochodu dla Toma Hanksa. Dziś aktor obchodzi swoje urodziny, inicjatorka akcji, Monika Jaskólska chce, aby całe Bielsko złożyło mu życzenia i zaśpiewało „sto lat”. To nie wszystko, W programie przewidziano także tort, a jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, być może uda się nawet wirtualnie połączyć z aktorem.

Sonik miłośnik Fiata 126p

Wśród miłośników maluchów jest też Rafał Sonik. Zwycięzca Rajdu Dakar, który ufundował fiata 126p dla amerykańskiego aktora, zapowiedział , ze przyjedzie swoim maluchem na imrezę. Jego Fit pochodzi z 1981 r., i jest jeszcze na czarnych blachach. Dla wszystkich „maluchów” CH przygotowało specjalny parking obok wjazdu na tradycyjny parking podziemny od strony ul. Partyzantów.

Impreza potrwać ma do godz. 17, wśród wielu atrakcji przewidziano także te muzyczne, na scenie pojawić się ma bowiem Asteya.

Warto pamiętać o zbiórce pieniędzy na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, która będzie prowadzona przez cały dzień. W zamian za wsparcie będzie można skorzystać z fotobudki, zrobić sobie zdjęcie z „maluchem” dla Toma Hanksa, lub podpisać się na pokrowcu, którym samochód będzie przykry podczas transportu do Los Angeles.

Czytaj więcej