Czytasz: Jak spędzisz andrzejki? Podpowiadamy

Jak spędzisz andrzejki? Podpowiadamy

Andrzejki tradycyjnie obchodzimy w nocy z 29 na 30 listopada. Jednak imprezy andrzejkowe odbędą się w weekend poprzedzający wieczór wróżb.

Andrzejki w Sztolni Królowa Luiza

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu organizuje niezwykłą imprezę andrzejkową „Kaj jest Bebok? W poszukiwaniu Kradzieja”. W górniczych podziemiach będą czekać utopce, strzygi, czarownice i inne stworzenia znane ze śląskich wierzeń ludowych. Będzie można spotkać śląskie stwory i Beboka – Kradzieja, który ukradł koronę Królowej Luizy.  

Impreza odbędzie się 25 listopada w Kopalni Królowa Luiza w Zabrzu przy ulicy Sienkiewicza 13 w godzinach od 9 do 20. Wstęp 25 złotych. Bilety do zakupienia w kasach oraz online.

andrzejki-zabrze

Andrzejkowa impreza w Spiżu

W sobotę 25 listopada w Spiżu odbędzie się szalona impreza andrzejkowa do białego rana! Organizatorzy przygotowali różne atrakcje m.in. wróżkę oraz fotobudkę!

Do godz. 22 panie wchodzą za darmo wejściem głównym. Dodatkowo każdy Andrzej wchodzi za darmo!

Na 4 salach (Club, RnB, Dance i Extra) zagrają różni artyści. Każdy znajdzie coś dla siebie. W Sali Extra odbędzie się karaoke.

Wstęp po 22: panie 20zł, panowie 25zł. Start imprezy już o 21.

spiż-andrzejki

Andrzejki w Energy 2000 - Noc Wróżb

Klub zaprasza na zakończenie i podsumowanie sezonu, czyli Andrzejki 2017, które odbędą się 25 listopada. Imprezę uświetni specjalny wystrój, wróżki, lanie wosku przez magiczny klucz oraz pokazy pirotechniki scenicznej.

Każdy na wejściu dostanie darmowego powitalnego shota. Do dyspozycji imprezowiczów będą trzy sale: Główna, Dance oraz VIP.

Bilety: panie 15zł, panowie 20zł. Start godzina 21.

energy-andrzejki

Magiczna Noc Andrzejkowa w klubie Pomarańcza

25 listopada szykuje się Magiczna Noc Andrzejkowa w klubie Pomarańcza. Na trzech scenach, Głównej, R’N’B oraz Dance, zagrają różni artyści.  

Dodatkową atrakcją będzie Magiczne Show Mimów!

Wstęp: panie 20zł, panowie 25zł.

andrzejki-pomarańcza

Czytaj więcej