Czytasz: Jak się śpi w centrum handlowym?

Jak się śpi w centrum handlowym?

Zamieszkali tu na całe dwa tygodnie. I choć niektórzy podejrzewają, że łóżka przy Chorzowskiej 107 stanęły dla ozdoby, youtuberzy mówią wprost: - Jest nam tu wygodnie -.

Królowa mody na snapchacie i mistrz gier. LittleMooonster96 i STUU - bo o nich właśnie mowa - w Silesia City Center mieszkają już tydzień. Zajmują 75-metrowe mieszkanie z dwoma sypialniami (u Angeliki dominuje beż i róż, u Stuarta – wystrój w kolorze niebieskim), które galeria zbudowała im na Placu Śląskim. Gwiazdy internetu przyznają, że jeszcze tak blisko swoich fanów nie byli.

Fani na snapchacie Angeliki

W niedzielę kwestowali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w poniedziałek testowali lodowisko przy Silesii, we wtorek szlifowali zaś formę w klubie Jatomi Fitness. - Wiele się tu dzieje – przyznają goście Silesii. Każdego dnia spotykają się ze swoimi fanami. Ci zresztą śledzą ich na każdym kroku. Zwłaszcza Angelikę. Widać to na filmach, które królowa snapchata publikuje na swoim kanale. Za sobą niemal zawsze na sporą rzeszę machających do jej komórki nastolatek.

Praca w kinie jest fajna

Każdego dnia youtuberzy wcielają się też w role pracowników Silesii. STUU założył niedawno czerwony kombinezon ekipy sprzątającej i dzielnie wycierał stoliki w strefie food court. - Centrum handlowe sprząta setka ludzi. Nic dziwnego, Silesia ma 109 tysięcy metrów kwadratowych – zdradzał do kamery. Angelice do gusty przypadła zaś praca bileterki w Cinema City. - W firmowej, czarne koszuli, kierowała miłośników kina na seanse.

„Takiego łóżka w domu nie mam”

Hitem stał się też film STUU nakręcony pierwszego wieczoru w centrum handlowym. Pokazywał jak wypakowuje swoje rzeczy. Zdradzał też, że takiego łóżka jak w Silesii, nie ma nawet u siebie w domu (oboje dostali ogromne łoża typu king size bed). - Moje jest połamane, wreszcie się wyśpię – zapewniał tych, którzy nie wierzyli, że youtuberzy naprawdę zamieszkają w centrum handlowym.

Relacje LittleMooonster96 i STUU z mieszkania w centrum handlowym śledzić można na kanale youtube Silesia City Center.

Czytaj więcej