Czytasz: Jack Strong, kto kryje się za tym pseudonimem?

Jack Strong, kto kryje się za tym pseudonimem?

01:51
Życie po amputacji nie jest łatwe, ale Jack Strong czyli Jacek Tomczak pokazał, że nawet najgorszy wypadek może być szansą na drugie życie

Niełatwo w dzisiejszych czasach odnaleźć autorytety bądź osoby, które mogą nam zaimponować. Jednak czasem takie perełki jak Jack Strong się pojawiają i należy głośno o nich mówić.

Kim jest Jack Strong?

Jack Strong to górnik, bloger, ale przede wszystkim facet, którego spotkała tragedia i się jej nie poddał! Bez obaw, nie jest to wstęp do mowy motywacyjnej, a przedstawienie historii Jacka, który nie uważa się za bohatera, jednak dla mnie nim jest.

Po wypadku na kopalni i jego nieszczęśliwej konsekwencji, jaką była konieczność amputacji lewej nogi na wysokości uda, przemienił swoje życie o 180 stopni. Co więcej, powrócił do pracy tam, gdzie wydarzyła się tragedia (z powodu urazu na powierzchnię).

Biega, pływa, jeździ na rowerze, snowboardzie, bierze udział w triatlonach i gra w piłkę nożną. A poza tym prowadzi zwykłe - choć niepozbawione niezwykłości - życie. Poznajcie Jacka i jego historię.