Czytasz: Jacek Piekara spotka się z fanami w Katowicach

Jacek Piekara spotka się z fanami w Katowicach

Już dzisiaj, 13 listopada, Jacek Piekara spotka się ze swoimi fanami w Katowicach

Jacek Piekara należy do najbardziej znanych autorów polskiej fantastyki. W dorobku autora można znaleźć kilkadziesiąt opowiadań i powieści, z których największą sławę przyniósł mu Cykl Inkwizytorski – opis świata, w którym Jezus nie umarł na krzyżu, ale zstąpił z niego i pokarał swych wrogów ogniem i żelazem, oraz kilka serii książek m.in. o Haldorze, Conanie, czy Arivaldzie z Wybrzeża.

Już dzisiaj, 13 listopada, Jacek Piekara spotka się ze swoimi fanami w Katowicach. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 w katowickim salonie Empik Silesia przy ul. Chorzowska 107. 

Spotkanie poświęcone jest drugiemu tomowi Płomienia i Krzyża.

„Płomień i Krzyż 2 (Fabryka Słów)" to opowieść o niezwykłych kobietach: o potężnej wiedźmie służącej obecnie chrześcijanom, o czarodziejce swobodnie przemierzającej demoniczne wymiary, o perskiej magini ognia, a także o najsłynniejszej z nich wszystkich – heroinie z antycznych czasów – Valerii Flawii, inkwizytorii Jego Świątobliwości… Właśnie te kobiety odcisną piętno na losach Świętego Officjum. One również zdecydują o przyszłości całego chrześcijańskiego świata.

Wstęp na wydarzenie wolny. 

Czytaj więcej