Silesion.PL

serwis informacyjny

Irlandczyk – zwiastun PL – od 27 listopada na Netflix

Sheeran nauczył się zabijać w armii amerykańskiej, pełniąc dokładnie 411 dni czynnej służby bojowej we Włoszech podczas II wojny światowej. Po powrocie do domu stał się płatnym zabójcą, pracując dla legendarnego szefa kryminalisty Russella Bufalino (Joe Pesci). Kiedy Bufalino nakazał Sheeranowi zabić Hoffę, zrobił to, wiedząc, że gdyby odmówił, zostałby zabity sam .

Historia “Irlandczyka” oparta jest na życiu mafijnego zabójcy Franka „The Irishman” Sheeran ( Robert De Niro ), którego oskarża się o udział w zabójstwie Jimmy’ego Hoffy , którego zagra w filmie Al Pacino . Scenariusz do filmu The Irishman napisano na podstawie książki Charlesa Brandta „I Heard You Paint Houses”. Premiera filmu zaplanowano na jesień 2019 na platformie Netflix.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024