Silesion.PL

serwis informacyjny

Irański zawodnik MMA kopie Ring Girl podczas rosyjskiej gali HFC

Ali Heibati, irański zawodnik MMA biorący udział w rosyjskich mistrzostwach w kategorii Hardkor Fighting (HFC), był prowodyrem incydentów podczas piątowej gali. Jego walka w głównym pojedynku z Arkadijem Osipjanem na moskiewskiej gali Hardkor MMA 90 wywołała kontrowersje jeszcze zanim się zaczęła.

Gdy obaj zawodnicy czekali na rozpoczęcie walki w oktagonie, Heibati w dziwaczny sposób kopnął dziewczynę z ringu w pośladek, gdy ta krążyła po ringu, trzymając kartę, sygnalizującą początek pierwszej rundy. Ring Girl odwróciła się zdezorientowana, aby stanąć twarzą w twarz z Irańczykiem, zanim sędzia wkroczył, aby ostrzec go o jego zachowaniu.

Walka rozpoczęła się chwilę później, ale okazała się jednostronna, ponieważ Osipyan wygrał przez techniczny nokaut już w pierwszej rundzie. Rosjanin wykonał zaciekły atak, a jego przeciwnik nie był w stanie się obronić już po 30 sekundach.

Gdy sędzia odprowadził Osipyana z powrotem do narożnika, Heibati wstał i zaczął atakować przeciwnika, odwróconego do niego plecami. Szybko go odciągnięto, a kilka osób weszło do klatki, aby rozdzielić dwóch mężczyzn w oczekiwaniu na oficjalny werdykt.

Pojawiły się dalsze nagrania przedstawiające Heibati, który po swojej walce zostaje zaatakowany przez tłum, miedzy innymi przy użyciu krzeseł, które wylądowały na jego głowę.

Po tym incydencie Heibat został ukarany dożywotnim zakazem występów w HFC. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024