Silesion.PL

serwis informacyjny

Igor Drapiński piłkarzem Wisły Płock

Igor Drapinski pilkarzem Wisly Plock

Igor Drapinski pilkarzem Wisly Plock

Nowym zawodnikiem Wisły Płock został Igor Drapiński.

Urodzony 31 maja 2004 roku w Kłodawie Drapiński dotychczas występował w drużynie UKS SMS Łódź. Środkowy obrońca w ubiegłym sezonie w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów zaliczył łącznie 37 występów, zdobywając przy tym jedną bramkę. Był również zapraszany na konsultacje reprezentacji Polski w kategorii U-17.

30 czerwca 2021 roku, wraz z drużyną U-17 UKS SMS Łódź, mógł cieszyć się z wywalczenia mistrzostwa Polski w swojej kategorii wiekowej. W półfinale rozgrywanym na zasadzie dwumeczu SMS dwukrotnie pokonał Raków Częstochowa 1:0 i 4:3. W finale ekipa Igora pokonała z kolei rówieśników z Lecha Poznań 2:1.

– Igor to utalentowany, lewonożny stoper. Zdobył właśnie mistrzostwo Polski juniorów młodszych. Mogę powiedzieć, że obserwowaliśmy go od dłuższego czasu i bardzo zależało nam na tym transferze. Cieszymy się, że do nas dołączył. Znamy jego walory i mamy nadzieję, że w Wiśle Płock rozwinie swój talent – powiedział dyrektor sportowy Wisły Paweł Magdoń.

Drapiński związał się z płockim klubem 3-letnią umową.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023