Silesion.PL

serwis informacyjny

Ręce które leczą. Mamy je w Katowicach.

amp silesion

Amari Spa to sieć salonów masażu tajskiego, działająca w Polsce od 2018 roku. Salony oferują szeroki zakres zabiegów masażu tajskiego, wykonywanych przez wykwalifikowanych masażystów z Tajlandii.

Misja i wartości

Misją Amari Spa jest dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie klientów poprzez oferowanie profesjonalnych usług masażu tajskiego. Salony stawiają na wysoki standard usług, inspirując się tradycyjnymi tajskimi technikami masażu.

Oferta

Amari Spa oferuje szeroki zakres zabiegów masażu tajskiego, w tym:

  • masaż klasyczny tajski
  • masaż olejowy tajski
  • masaż gorącymi kamieniami
  • masaż relaksacyjny
  • masaż leczniczy
  • masaż twarzy
  • Masażyści

W salonach Amari Spa pracują wykwalifikowani masażyści z Tajlandii, którzy ukończyli prestiżowe szkoły masażu i zdobyli wieloletnie doświadczenie w pracy z ciałem. Masażyści są dobierani na drodze castingów, w celu zapewnienia najwyższego standardu usług.

Standard usług

Amari Spa gwarantuje najwyższy standard usług w każdej swojej placówce. Salony są urządzone w przyjemnej, relaksującej atmosferze. Do zabiegów wykorzystywane są oryginalne, naturalne tajskie produkty.

Ocena

Amari Spa to godna polecenia sieć salonów masażu tajskiego. Salony oferują szeroki zakres zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowanych masażystów z Tajlandii. Gwarantują najwyższy standard usług w przyjemnej, relaksującej atmosferze.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024