Czytasz: Horoskop miłosny
Sprawdź, co cię czeka w uczuciach.

Baran

Zwróć uwagę na wybory, których dokonujesz. Spróbuj oderwać się całkowicie od problemów zawodowych, a zarezerwuj swój czas na planowanie romantycznych chwil. W miarę możliwości unikaj miejsc pełnych hałasu i zatłoczonych uliczek. Nie będziesz za bardzo romantyczna i twój partner złoży reklamacje, gdyż będzie chciał więcej twojej uwagi. Może warto trochę się wysilić. Jeżeli jesteś stanu wolnego, nie popadaj w depresyjne nastroje widząc wokół romantyczne gesty. Zaakceptuj zaproszenie na ostatnią minutę, a będziesz mile zaskoczona.

Byk

Płomień namiętności ożywi waszą romantyczną randkę. Podejmiecie ważną decyzję, która wniesie istotne zmiany w waszej relacji. Partner będzie zaskoczony. Zaplanuj wyjście do restauracji, godnej takiego przyjęcia. Chcesz celebrować waszą miłość, skorzystaj z okazji, aby zakotwiczyć nowe projekty wspólnej przyszłości. Przyjemny wieczór będzie wam sprzyjał w rozmowach na temat małżeństwa, dziecka, a może wspólnego zamieszkania. Jeżeli jesteś samotna to zaproszenie ze strony przyjaciela, lub nieznanego może stać się początkiem relacji w innej perspektywie.

Bliźnięta

Ostatnie dni nie były najłatwiejsze. Jesteś zaniepokojona, a miłość nie jest teraz twoim priorytetem. Twój partner przejmie inicjatywę. Podejmie wezwanie i zorganizuje wspaniały weekend w jednej chwili. Miłość i pozytywna energia otoczy cię. W niektórych małżeństwach na nowo rozpali się płomień. Na nowo przyciągniesz jego wzrok. Samotne panie oczaruje ktoś, kogo niedawno spotkały. Wyłącz myślenie, a pozwól by serce cie prowadziło.

Rak

Zechcesz zrobić przyjemność swojemu partnerowi, zaskocz go spontanicznym zaproszeniem. Masz doskonałą okazję, by pokazać swój urok i namiętność. Swojej relacji nadasz nowy impuls. Singielki mogą oczekiwać wiele niespodzianek w wirtualnym środowisku. Śmiało flirtuj online, nawet, jeśli uważasz, że to nie jest miejsce dla ciebie. Niektóre z was będą miały potrzebę zdystansować się od tego wydarzenia. Jeżeli nie chcesz pójść w wir przygody, uporządkuj swój dom.

Lew

Prezent wybrany z okazji Walentynek powinien mieć zastosowanie praktyczne, tak, aby twój ukochany mógł w pełni z niego korzystać na co dzień. Dni zapowiadają się zmysłowo, noce krótkie, a niegrzecznych pomysłów nie zabraknie. W małżeństwie oczekujesz zaskoczenia. Twój małżonek będzie musiał wykazać podwójną zmysłowość i pomysłowość, byś mogła marzyć. Otaczaj się kolorami energetyzującymi typu pomarańczowy. Jeżeli jesteś singielką, nie zamykaj się w czterech ścanach.  

 
Panna

Romantyczna kolacja z ukochanym przy świecach okaże się lepsza niż kosztowne prezenty. W takim klimacie zapomnicie o codziennych troskach. Postaraj się całkowicie odseparować od spraw zawodowych, a twój ukochany będzie pod wrażeniem.  Jeżeli jesteś sama, nie wahaj się zadzwonić do przyjaciół, by wspólnie gdzieś się wybrać. Możesz mieć licznych adoratorów. Ciesz się tą chwilą.

Waga

Pokaż swojemu partnerowi, że twoje uczucie nie zmniejszyło się, a wręcz jest takie samo, jak było na początku waszej znajomości. Siła twojego uwodzenia będzie zwiększona. Poczujesz nagły przypływ uczuć, albo nowa historia przerodzi się w solidny związek. Spotkania zawodowe staną się przyjemnością. Będziesz uwodzić i flirtować. Osoby stanu wolnego porzucą aktualny marazm sentymentalny i zdecydują się na spotkanie.

Skorpion

Niezależnie od tego czy jesteś sama czy w parze, planety będą cię ochraniać i pozwolą wspaniale się bawić. We dwoje zapanuje romantyzm i dobry humor. Słodkie słówka, romantyczna kolacja...Dzień jak i wieczór w rytmie miłości zakończony zostanie upojną nocą. Poddaj się fantazjom najbardziej ukrytym, a twój partner będzie otwarty na twoje sugestie.  Będziesz zachwycona. Osoby samotne, które odrobinę się wysilą, z pewnością zostaną nagrodzone. Cokolwiek zdecydujecie się zrobić, nie przejdziecie niezauważeni.

Strzelec

Wspólna wycieczka do romantycznego miejsca lub dzień spędzony na szlaku narciarskim to idealny prezent dla twojego partnera. Jakkolwiek żyjesz, samotnie czy w parze to będziesz uciekać od sytuacji bez emocji. Dodasz odrobinę szaleństwa, aby urozmaicić swój związek. Strzelce będą bardziej namiętne niż zwykłe.  Dobra okazja na deklaracje. Zechcesz wyrażać to, co czujesz. Single nie będą chciały wchodzić w nowe relacje. Lepiej będzie skorzystać z wolnego czasu inaczej gdyż łatwo mogą się sparzyć.

Koziorożec

Twoja skłonność do perfekcji pomoże ci zaplanować specjalny dzień. Twój ukochany spodziewa się podarunku z twojej strony.  Będą pary, które zdecydują się zainwestować w swój związek. Dla niektórych będzie to odpowiedni dzień na zaręczyny, oświadczyny czy decyzje związane z kupnem domu lub mieszkania. Może to być przełom dla waszego związku i podejmiecie decyzje o dziecku. Singielki nie zdają sobie sprawy, jaką mają siłę uwodzenia.

Wodnik

Odłożysz zawodowe obowiązki i poświęcisz swoją uwagę prawie całkowicie dla ukochanego. Nie pomylisz się, jeśli wybierzesz romantyczną kolacje w domowym nastroju. Zaoferujesz partnerowi ekscentryczny prezent i oryginalny program dnia. Osoby samotne zechcą nadać nowy wymiar swojemu życiu uczuciowemu. To może być kluczowy dzień dla ciebie, by wstrząsnąć swoimi zasadami. Na co czekać, zaryzykuj, wyjdź, pomnóż kontakty. Niektóre singielki wybiorą towarzystwo przyjaciela.

Ryby

Niektóre z was ponownie połączą się z kimś z przeszłości.  Nawet, jeśli czujesz się trochę wyczerpana lub zestresowana to i tak gwiazdy będą ci sprzyjały. Będziecie się dobrze rozumieć. Nie zabraknie drobnych upominków i uśmiechów. Jeśli jesteś samotna, ciesz się, bo możesz spotkać miłość, o ile dasz jej szanse.

Agnieszka Zub, która przygotowała horoskop, od lat pasjonuje się astrologią w numerologii i prowadzi konsultacje na portalach społecznościowych, doradza i pomaga w różnych sytuacjach.

Astrologia obejmuje relacje Nieba i Ziemi czyli naturalnego siedliska człowieka. Astrologia jest praktyczną próbą odczytania zapisu, który Przeznaczenie powierzyło Losowi do zrealizowania - twierdzi Agnieszka Zub.