Silesion.PL

serwis informacyjny

Hokejowa reprezentacja Polski zagra w Katowicach w Międzynarodowym Turnieju EIHC

W dniach 17-19 grudnia na lodowisku Jantor odbędzie się turniej Euro Ice Hockey Challenge, w którym rywalizować będą trzy  zespoły: Polska, Łotwa i Węgry. Dzień wcześniej Biało-czerwoni rozegrają mecz towarzyski z Łotyszami.

W grudniu w Katowicach odbędzie się turniej EIHC. W światowym rankingu nasza reprezentacja  plasuje się na 22. miejscu. Łotysze są na 10. pozycji, a Węgrzy na 21. Dla Łotwy, która jest współorganizatorem Mistrzostw Świata Elity w 2021  roku, turniej w Polsce ma być okazją do przeglądu kandydatów do  reprezentacji.

W tym roku zespoły walczyć będą o Puchar imienia Wojciecha Korfantego, wybitnego Ślązaka, który był jednym z ojców niepodległej Polski. Partnerem turnieju EIHC jest Województwo Śląskie a  współorganizatorem Miasto Katowice. Mecze turnieju EIHC będą  transmitowane w TVP Sport.

W środę, 16 grudnia w Katowicach Biało-czerwoni zmierzą się z Łotyszami w meczu towarzyskim. Spotkanie będzie transmitowane na polskihokej.tv.

TERMINARZ SPOTKAŃ

MECZ TOWARZYSKI

  • Środa, 16 grudnia, POLSKA – ŁOTWA , godz. 19:00

Transmisja: Polskihokej.tv

TURNIEJ EURO ICE HOCKEY CHALLENGE

  • Czwartek, 17 grudnia, POLSKA – ŁOTWA, godz. 18:45
  • Piątek, 18 grudnia, ŁOTWA – WĘGRY, godz. 17:45
  • Sobota, 19 grudnia, POLSKA – WĘGRY, godz. 11:30

Transmisje: TVP Sport

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024