Czytasz: Zobacz hasła "prawdziwych Polaków" pod Jasną Górą!

Zobacz hasła "prawdziwych Polaków" pod Jasną Górą!

Młodzież Wszechpolska wzywa do walki o wolną Europę. Jak? Zastanawiająco...

Budzące zdumienie rzeczy można było usłyszeć w sobotę pod Jasną Górą w Częstochowie. "Wielka Polska Katolicka! Nie tęczowa, nie laicka!"; "Europa tylko chrześcijańska" — to najłagodniejsze z nich.

Wzywali do walki

W sobotę wieczorem pod statuą świętego Michała Archanioła Młodzież Wszechpolska dzieliła się swoim światopoglądem dotyczącym współczesnej Europy, wzywając między innymi do walki z Muzułmanami. Tego dnia odbyła się bowiem 5. Pielgrzymka Młodzieży Narodowej na Jasną Górę. W pielgrzymce udział wzięło prawie tysiąc osób.

Wszystko jeszcze kilkanaście minut temu można była obejrzeć na facebookowych transmisjach na żywo. Większość nagrań jednak zniknęła... Przeczytajcie, co krzyczeli narodowcy:

Coraz więcej Europejczyków staje się obcymi we własnych krajach, odrzucając swoją tożsamość i dziedzictwo, jakim zostali obdarzeni jako niepotrzebny balast. Nihilizm, konsumpcjonizm – wyżerają duszę z naszych ludzi. Liberalizm stał się nową ideologią totalitarną wszelkich maści tzw. mniejszości.

Dzisiejsza Europa to miejsce, gdzie matka dla życia łatwego i wygodnego jest w stanie zamordować własne dzieci! To miejsce, gdzie spokój otumaniony alkoholem i narkotykami ludziom zapewniają uzbrojeni strażnicy. To przede wszystkim miejsce, gdzie już się kościołów nie buduje, a coraz częściej burzy.

Ciąży na nas odpowiedzialność dźwignięcia spuścizny po naszych przodkach. Nasi rodzice żyjący w cieniu okrucieństw wojny nie podołali temu zdaniu, przeraziło ich ono. Przed strachem odrzucili idee piękna dobra i prawdy na rzecz postmodernistycznych mrzonek.

Dla nas szkarada pozostanie szkaradą, zło złem, a fałsz fałszem. Do popularnego hasła "obronić Europę" dopisujemy bojowe zawołanie świętego Michała Archanioła "Qusi ut Deus" – bo kto, jak nie Bóg, obroni Europę? Nie przed nową inwazją świata muzułmańskiego, a przed samymi Europejczykami. Ich siła bierze się z naszej słabości. Przyszedł czas walki o serca umysły i dusze, walki, która zdecyduje, czy prawdziwa Europa przetrwa.

zdjęcia pochodzą ze strony narodowcy.net

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News, COP24
32 minut temu Co łączy Dudę, Kaczyńskiego, Morawieckiego i Tuska? [WIDEO]

WWF na czas szczytu klimatycznego rezygnuje ze swojego logo z pandą. Pojawi się tam też twoja twarz?

News
około 1 godziny temu Katowiczanin ofiarą zamachu w Strasburgu

MSZ przyznaje, że wśród ofiar zamachu jest Polak. Z naszych źródeł wynika, że jest nim katowiczanin. 36-letni Bartosz ściśle współpracował z Parlamentem Europejskim.

News
2 godzin temu Tragedia w Rudzie Ślaskiej. Nie żyje 77-latka

Samochód zmiótł 4 kobiety wychodzące z autobusu.

News, COP24
4 godzin temu Greta co piątek strajkuje dla klimatu. Teraz do wielkiego protestu ma dojść w Katowicach.

W czasach, w których polityczni liderzy zachowują się jak dzieci, dzieci muszą przyjąć rolę politycznych liderów. 15-letnia aktywistka ze Szwecji wzywa uczniów i rodziców do wielkiego strajku.

News
4 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News
5 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.