Czytasz: Zobacz hasła "prawdziwych Polaków" pod Jasną Górą!

Zobacz hasła "prawdziwych Polaków" pod Jasną Górą!

Młodzież Wszechpolska wzywa do walki o wolną Europę. Jak? Zastanawiająco...

Budzące zdumienie rzeczy można było usłyszeć w sobotę pod Jasną Górą w Częstochowie. "Wielka Polska Katolicka! Nie tęczowa, nie laicka!"; "Europa tylko chrześcijańska" — to najłagodniejsze z nich.

Wzywali do walki

W sobotę wieczorem pod statuą świętego Michała Archanioła Młodzież Wszechpolska dzieliła się swoim światopoglądem dotyczącym współczesnej Europy, wzywając między innymi do walki z Muzułmanami. Tego dnia odbyła się bowiem 5. Pielgrzymka Młodzieży Narodowej na Jasną Górę. W pielgrzymce udział wzięło prawie tysiąc osób.

Wszystko jeszcze kilkanaście minut temu można była obejrzeć na facebookowych transmisjach na żywo. Większość nagrań jednak zniknęła... Przeczytajcie, co krzyczeli narodowcy:

Coraz więcej Europejczyków staje się obcymi we własnych krajach, odrzucając swoją tożsamość i dziedzictwo, jakim zostali obdarzeni jako niepotrzebny balast. Nihilizm, konsumpcjonizm – wyżerają duszę z naszych ludzi. Liberalizm stał się nową ideologią totalitarną wszelkich maści tzw. mniejszości.

Dzisiejsza Europa to miejsce, gdzie matka dla życia łatwego i wygodnego jest w stanie zamordować własne dzieci! To miejsce, gdzie spokój otumaniony alkoholem i narkotykami ludziom zapewniają uzbrojeni strażnicy. To przede wszystkim miejsce, gdzie już się kościołów nie buduje, a coraz częściej burzy.

Ciąży na nas odpowiedzialność dźwignięcia spuścizny po naszych przodkach. Nasi rodzice żyjący w cieniu okrucieństw wojny nie podołali temu zdaniu, przeraziło ich ono. Przed strachem odrzucili idee piękna dobra i prawdy na rzecz postmodernistycznych mrzonek.

Dla nas szkarada pozostanie szkaradą, zło złem, a fałsz fałszem. Do popularnego hasła "obronić Europę" dopisujemy bojowe zawołanie świętego Michała Archanioła "Qusi ut Deus" – bo kto, jak nie Bóg, obroni Europę? Nie przed nową inwazją świata muzułmańskiego, a przed samymi Europejczykami. Ich siła bierze się z naszej słabości. Przyszedł czas walki o serca umysły i dusze, walki, która zdecyduje, czy prawdziwa Europa przetrwa.

zdjęcia pochodzą ze strony narodowcy.net

Czytaj więcej