Czytasz: 90's Festival, święto muzyki lat 90. [ZOBACZ ZDJĘCIA]

90's Festival, święto muzyki lat 90. [ZOBACZ ZDJĘCIA]

90's Festival, czyli największy taki festiwal w Europie tym razem w Katowicach.

Gwiazdy kochają Polskę, lubią tu wracać. Wierzą, że muzyka lat 90. jest wiecznie żywa i jest dla każdego, dlatego stare kawałki opakowują w nowe trendy, żeby zachęcić do nich kolejne pokolenia.

CZYTAJ WIĘCEJ : 

SCOOTER I FUN FACTORY NA JEDNEJ SCENIE W KATOWICACH

Największy festiwal muzyki lat 90. w Europie zawitał do Katowic.

Podczas oficjalnej inauguracji, która odbyła się sali Restauracji Browaru Mariackiego fani muzyki lat 90' spotkali się ze swoimi idolami. Przy ul. Mariackiej pojawiły się takie gwiazdy muzyki lat 90' takie jak zespół Real McCoy, DJ Quicksilver czy Jam & Plavka.

Po trzech edycjach zorganizowanych w Bielsku-Białej, w tym roku festiwal odbywał się na scenie w Dolinie Trzech Stawów. Jak zapewniają organizatorzy, to właśnie tam bije dziś serce lat 90.

POZNAJCIE HYMN 90's FESTIVAL

Lider FunFactory w czasie tegorocznej edycji wystąpił w podwójnej roli. Toni Cottura na scenie gościł nie tylko razem z zespołem, ale także prowadził 90’Festival.

O niezapomniane wrażenia zadbał Fun Factory i Scooter oraz Jamrose & Kasia Lesing, DJ Marco, Gary B. from MAXX, Real McCoy,  Alex "U96" Christensen, DJ Quicksilver i Da Hool i naturalnie Jam & Plavka.

Fani czekali szczególnie na niemiecki zespół Scooter, który zasłynąl wcześniej z występu na festiwalu ZBFest, organizowanym na Krymie. Wkrótce okazało się, że członkowie grupy podejrzewani są o nielegalne przekroczenie ukraińskiej granicy i muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi. Zespół nie komentuje sprawy. Do Katowic przybył legalnie.

Patronat nad 90's Festival objął Silesion.pl

Zobaczcie zdjęcia

 

Czytaj więcej