Czytasz: Tłumy fanów na Śląskim. Koncert Guns N' Roses! [NOWE ZDJĘCIA i WIDEO]

Tłumy fanów na Śląskim. Koncert Guns N' Roses! [NOWE ZDJĘCIA i WIDEO]

Koncertowa inauguracja "Kotła Czarownic" po remoncie.

Aktualizacja godz. 22:20:

Zdjęcia zdjęciami, ale atmosferę podczas koncertu najlepiej oddadzą filmiki. Tak więc, podczas koncertu "Gunsów" było tak...

Aktualizacja godz. 21:45:

Ze Stadionu twittuje i facebookuje również sam... Stadion Śląski. A wśród gości m.in. marszałek woj. śląskiego Wojciech Saługa.

Aktualizacja godz. 21:00:

Gunsi na Śląskim! Polski przystanek trasy "Not In This Lifetime Tour" czas zacząć!

Zespół zdążył już nawet podziękować swoim fanom na Twitterze. - Dzięki za ciepłe przywitanie w Polsce - napisali G'n'R. Zobaczcie filmik.

Aktualizacja godz. 19:35:

Volbeat zakończył swój koncert. Ekipa techniczna przygotowuje scenę na występ Guns N’ Roses.

Aktualizacja godz. 19:30:

Volbeat w akcji. To duński zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i heavy metalu, założony w 2001 roku w Kopenhadze.

 

Aktualizacja godz. 19:05:

Powoli wypełnia się Stadion Śląski, jego płyta i trybuny. Widok imponujący! Dla śląskiego giganta to chrzest bojowy po modernizacji. Od czasu remontu wykorzystywany był sportowo, teraz czas na muzykę.

Guns N' Roses na Stadionie Śląskim - zdjęcia:

Aktualizacja godz. 18:45:

Fani tłumnie zmierzają na Stadion Śląski. Przypomnijmy: przed koncertem "Gunsów" będą mogli dziś posłuchać grup Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown.

Guns N' Roses na Stadionie Śląskim - zdjęcia:

Aktualizacja godz. 17:45:

Muzycy Guns N' Roses przybyli do Katowic wczoraj, 8 lipca. Specjalny samolot wylądował na lotnisku w Pyrzowicach.

Hotel Monopol, gdzie nocowali, opuścili w poniedziałek po godz. 14. Niestety, fani mogą czuć się zawiedzeni. Choć czatowali na swoich ulubieńców pod drzwiami, Ci nie zatrzymali się na spotkanie, nie rozdali również autografów.

Wcześniej pisaliśmy:

"You Could Be Mine", "November Rain", "Knockin’ On Heaven’s Door". Kto ich nie zna? Światowe hity kultowego Guns N’ Roses będzie można usłyszeć na Śląsku. W Chorzowie, na Stadionie Śląskim, już w poniedziałek 9 lipca.

Guns N' Roses na Stadionie Śląskim

Odrodzeni Guns N' Roses ruszyli w trasę "Not In This Lifetime Tour". Za produkcję odpowiada Live Nation, a koncerty rozpoczęły się 3 czerwca na berlińskim Olympiastadion. Zespół wystąpi w Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Norwegii, Szwecji i Niemczech. No i oczywiście także na Śląsku.

Pierwsza europejska część trasy „Not In This Lifetime Tour” to ponad milion sprzedanych biletów i tytuł najbardziej udanej trasy rockowej minionego roku. Dowodzi to, że zespół-legenda wciąż jest w formie. Skład Guns N’ Roses tworzą obecnie Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Ferrer (perkusja) i Melissa Reese (klawisze).

Jako support przed koncertem głównej gwiazdy, wystąpią grupy Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown.