Czytasz: Guns N' Roses na Stadionie Śląskim! [BILETY] Guns N' Roses w Chorzowie!

Guns N' Roses na Stadionie Śląskim! [BILETY] Guns N' Roses w Chorzowie!

To już pewne. Legendarna grupa zagra u nas w 2018 roku! Gdzie kupić bilety i ile kosztują?

Guns N’ Roses na Stadionie Śląskim zagra 9 lipca. Gdzie kupić bilety na Guns N’ Roses na Stadionie Śląskim? Ile kosztują bilety na Guns N’ Roses w Chorzowie? Sprawdziliśmy. 

GUNS N’ ROSES NA STADIONIE ŚLĄSKIM. GDZIE KUPIĆ BILETY?

Przedsprzedaż biletów na Guns N' Roses na Stadionie Śląskim dla członków fanclubu rozpocznie się w poniedziałek, 13 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 16 listopada do godziny 8:00.

Przedsprzedaż biletów na Guns N' Roses na Stadionie Śląskim dla osób zarejestrowanych na stronie LiveNation.pl oraz klientów, którzy zakupili bilety na koncert Guns N’ Roses w Gdańsku rozpocznie się we wtorek, 14 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 16 listopada do godziny 8:00.

Ogólnodostępna sprzedaż biletów na Guns N' Roses na Stadionie Śląskim rozpocznie się w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl.

Guns N' Roses na Stadionie Śląskim!

Guns N’ Roses rusza z trasą "Not In This Lifetime Tour", podczas której w 2018 roku wystąpi na 18 stadionach, w tym także w Polsce. Trasa w 2018 roku rozpocznie się 3 czerwca w Berlinie, w Niemczech i obejmie dalszych 17 zaplanowanych koncertów na terenie Wielkiej Brytanii i Europy; w tym w roli headlinera na Download Festival w Wielkiej Brytanii, Firenze Rocks, Download Festival Paris, Graspop Metal Meeting oraz Download Festival Madrid.

Zespół Guns N’ Roses wystąpi 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie! Bilety wejdą do regularnej sprzedaży w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

- Zawsze podkreślaliśmy, że modernizujemy Stadion Śląski przede wszystkim dla mieszkańców regionu, ale też, że mamy ambicje, aby obiekt był stadionem wielofunkcyjnym, który wróci na mapę największych i najważniejszych miejsc dla gwiazd sportu i światowego rynku muzycznego - mówi Wojciech Saługa, marszałek województwa śląskiego.

– Dlatego informacja o tym, że jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych wystąpi na Stadionie Śląskim - Guns N' Roses – jest potwierdzeniem tego, że cały czas pracujemy nad wykorzystaniem stadionu w jak najbardziej efektywny sposób. To jest pierwszy krok w przywracaniu Śląskiego fanom muzyki, ale nie ostatni. Planujemy zorganizować więcej wydarzeń muzycznych, które będą mogły przyjąć nie tylko światowe gwiazdy, ale też polskich wykonawców - dodaje.

- Cały czas podkreślaliśmy: zależy nam na tym, aby na stadion wróciła piłka nożna, lekka atletyka, żużel oraz wielkie koncerty - podkreśla marszałek. I dodaje: Jestem dumny, że mogę jeszcze raz powiedzieć: Stadion Śląski wraca do gry.

Guns N' Roses i trasa "Not In This Lifetime Tour"

Odrodzone Guns N' Roses i ich trasa Not In This Lifetime Tour nie zwalniają tempa. Za produkcję trasy odpowiada Live Nation, a rozpocznie się ona 3 czerwca na berlińskim Olympiastadion z zaplanowanymi koncertami w Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Polsce, Norwegii, Szwecji i kilkoma datami w Niemczech. Po raz pierwszy w historii zespołu rockowe ikony zagrają w Estonii, na odnowionym Tallinn Song Festival Grounds. Bilety w cenie od 220 zł wejdą do regularnej sprzedaży w czwartek, 16 listopada.

Pierwsza europejska część trasy Not In This Lifetime Tour sprzedała ponad million biletów w 2017 roku, co daje jej status najbardziej udanej trasy rockowej tego roku, udowadniając ponad wszelką wątpliwość, że postawa, duch i wpływ zarówno Guns N’ Roses, jak i rock’n’rolla są silne jak nigdy dotąd.

GUNS N’ ROSES – NOT IN THIS LIFETIME TOUR 2018 (EUROPA)

 • Sobota, 3 czerwca 2018 - Berlin, Niemcy - Olympiastadion
 • Środa, 6 czerwca 2018 - Odense, Dania - Dyrskuepladsen
 • Sobota, 9 czerwca 2018 - Donnington, Wielka Brytania - Download Festival (On sale)
 • Wtorek, 12 czerwca 2018 - Gelsenkirchen, Niemcy - Veltins-Arena
 • Piątek, 15 czerwca 2018 - Florencja, Włochy - Firenze Rocks (On sale 18/11)
 • Poniedziałek, 18 czerwca 2018 - Paryż, Francja - Download Festival (On sale)
 • Czwatek, 21 czerwca 2018 - Dessel, Belgia - Graspop Metal Meeting (On sale 18/11)
 • Niedziela, 24 czerwca 2018 - Mannheim, Niemcy - Maimarktgelände
 • Wtorek, 26 czerwca 2018 - Bordeaux, Francja - Matmut Stadium
 • Piątek, 29 czerwca 2018 - Madryd, Hiszpania - Download Festival (On sale)
 • Niedziela, 1 lipca 2018 - Barcelona, Hiszpania - Estadio Olympico (On sale 24/11)
 • Środa, 4 lipca 2018 - Nijmegen, Holandia - Goffertpark
 • Sobota, 7 lipca 2018 - Lipsk, Niemcy -Festwiese
 • Poniedziałek, 9 lipca 2018 - Chorzów, Poland - Stadion Śląski
 • Piątek, 13 lipca 2018 - Moskwa, Rosja - Spartak Otkritie
 • Poniedziałek, 16 lipca 2018 - Tallinn, Estonia - Song Festival Grounds
 • Czwartek, 19 lipca 2018 - Oslo, Norwegia - Valle Hovin
 • Sobota, 21 lipca 2018 - Gothenburg, Szwecja - Ullevi Stadium

Guns N' Roses - legendy rocka

Zaraz po powstaniu Guns N’ Roses w 1985 roku zespół wstrzyknął dawkę nieokiełznanego, bezkonkurencyjnego i niemożliwego do zatrzymania charakteru do wzrastającej sceny rockowej w Los Angeles. Ich debiutancki album, Apetite for Destruction, utrwalił ten wizerunek a zespół stał się najlepiej sprzedającym się amerykańskim debiutem w historii, z 30 milionami sprzedanych płyt na całym świecie.

W 1991 roku pokryte siedmiokrotną platyną Use Your Illusion I oraz Use Your Illusion II zajmowały dwa pierwsze miejsca na liście tuż po ich premierze. Na przełomie ostatniej dekady zespół Guns N’ Roses występował na wyprzedanych koncertach i był headlinerem na festiwalach na całym świecie, promując ciepło przyjęty przez krytyków i pokryty platyną album Chinese Democracy z 2008 roku.

Sześć studyjnych albumów później Guns N’ Roses jest jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki. Koncerty kultowej grupy podnoszą poprzeczkę coraz wyżej, łącząc miliony fanów na całym świecie. Guns N’ Roses tworzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja), and Melissa Reese (klawisze).

Czytaj więcej