Czytasz: Groupon w Supersamie
Międzynarodowa firma zakupów grupowych zatrudni w Katowicach docelowo 500 osób. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, jakie atrakcje czekają na przyszłych pracowników katowickiego oddziału Groupon.

SIEDZIBA W SUPERSAMIE

Mamy potwierdzenie z centrum prasowego Groupon odnośnie lokalizacji nowego oddziału spółki. Siedziba będzie znajdować się w przestrzeniach biurowych Supersamu, które były przewidziane w początkowych etapach planowania centrum pod wynajem kina.

Na chwilę obecną trwają prace remontowe biur w Supersamie. Z nieoficjalnych informacji, jakie uzyskaliśmy od osób związanych z modernizacją biura wynika, że w katowickim Grouponie będzie kilka chillout-roomów, sal konferencyjnych nazwanych m.in. na cześć filmów Quentina Tarrantino. Pracownicy wprowadzą się do nowoczesnych biur prawdopodobnie na przełomie czerwca i lipca br.

>> CZYTAJ: GROUPON OTWIERA SIĘ W KATOWICACH <<

GROUPON W KATOWICACH

Jak wyjaśnia Pulsowi Biznesu Dagmara Owczarska, dyrektor zarządzająca Groupon Shared Services w Warszawie i Katowicach, firma do końca roku planuje zatrudnić 250 pracowników. Docelowo specjalistyczny zespół Centrum Usług Wspólnych ma się zwiększyć dwukrotnie. Jak zapewnia Owczarska, praca w katowickim oddziale będzie ciekawa i nietuzinkowa.

- Oferujemy elastyczny czas pracy — zmianowo, od 8 do 22 przez siedem dni w tygodniu — dla osób, które są w stanie pracować od 20 godzin tygodniowo. W kwietniu rozpoczęliśmy nabór pracowników ze znajomością języka angielskiego i niemieckiego, który wzmocnimy kampanią promocyjną. Już w maju w Katowicach zrobi się zielono dzięki logo firmy — mówi Pulsowi Biznesu Owczarska.


Warszawski zespół Groupon składający się z ponad 700 specjalistów, odpowiedzialny jest za sprzedaż, obsługę klienta, obsługę partnerów handlowych, finanse, kreację ofert sprzedażowych, zarządzanie ryzykiem czy oszustwa transakcyjne. Centrum Usług Wspólnych Groupon od 3 lat najlepszymi praktykami, narzędziami i rozwiązaniami wspiera globalne operacje firmy w Polsce, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii.

Czytaj więcej