Czytasz: Groupon otwiera się w Katowicach!

Groupon otwiera się w Katowicach!

- Potwierdzam, będziemy otwierać nową lokalizację - powiedziała Karolina Wojdecka, PR manager Groupon Polska.Firma szuka pracowników na Śląsku!

Najpierw Amazon, teraz Groupon. Kolejna firma z międzynarodowym kapitałem inwestuje w naszym województwie.

>> Przeczytaj: Ile można zarobić w Amazonie? <<

Zakupy grupowe pojawiły się w Polsce ponad 10 lat temu. Od tego czasu zrewolucjonizowały nasz rodzimy rynek e-commerce. Idea zakupów jest bardzo prosta. Firmy oferują zniżki dla kupujących, jeśli serwis uzbiera określoną liczbę osób chętnych na zakup danej oferty.

Promocje mogą sięgać nawet 90%. Rzecz jasna musimy pamiętać o tym, że ceny są zazwyczaj zawyżone, aby zachęcić kupujących do skorzystania ze zniżkowej oferty. Nie ma nic za darmo. Z ofert na Grouponie może skorzystać każdy. Wystarczy wpisać swój adres e-mail i miasto, żeby znaleźć najciekawsze zniżki w naszej okolicy.

GROUPON W KATOWICACH

Od jakiegoś czasu w serwisie pracuj.pl pojawiają się oferty pracy w Grouponie z katowicką lokalizacją. Amerykańska firma szuka pracowników do Centrum Usług Wspólnych, które ma rozszerzyć warszawską działalność korporacji.

Groupon Katowice
źródło: pracuj.pl

- Ludzie są dla nas najważniejsi, dlatego od jakiegoś czasu prowadzimy nabór na pracowników katowickiego oddziału. Skompletowanie najlepszych specjalistów zawsze zajmuje najwięcej czasu - Karolina Wojdecka, Head of PR & Communications Groupon Polska.

Wojdecka na razie nie zdradza szczegółów, dotyczących rodzaju pracy, ilości wakatów oraz lokalizacji nowego biura Grouponu.

- O szczegółach, dotyczących nowego oddziału poinformujemy w przyszłym tygodniu - zapowiada Wojdecka.

Warszawskie biuro Groupon.

ZAKUPY GRUPOWE MAJĄ SIĘ DOBRZE!

Wydawać by się mogło, że zakupy grupowe są coraz mniej popularne. Nic bardziej mylnego! Jak wynika z badania „Monitor Promocji 2016”, na decyzje zakupowe Polaków w coraz większym stopniu wpływa obniżka ceny produktu lub usługi. 82% badanych stwierdziło, że do wzięcia udziału w promocji najbardziej zachęca ich właśnie rabat. Kupony rabatowe w erze e-commerce cieszą się niebywałą popularnością.

- Polscy konsumenci coraz chętniej sięgają po kody rabatowe na zakupy w sieci. Chcemy kupować oszczędniej, szybciej, bardziej inteligentnie. Groupon śledzi rynkowe trendy i stara się być jak najbliżej potrzeb swoich klientów - powiedział Krzysztof Wnęk, CEO Groupon Polska.

Czy korzystasz z zakupów grupowych?

Czytaj więcej