Silesion.PL

serwis informacyjny

GROMDA 17: VABANK – „Don Diego” Kubiszyn: trzeba skończyć szybciej!

Spotka się bezsprzecznie i bezapelacyjnie dwóch najlepszych GROMDZIARZY. Tym razem muszę skończyć walkę szybciej niż w 5 rundzie – mówi Mateusz „Don Diego” Kubiszyn przed hitowym starciem 31 maja z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem na gali GROMDA 17: VABANK.

DON DIEGO vs BALBOA 2 rozpala emocje u tysięcy kibiców krwawego sportu, jakim jest boks na gołe pięści w najsilniejszej federacji GROMDA. Rok temu Don Diego pokonał po zaciętym boju Balboę w pojedynku tytanów! Rewanż już za kilka tygodni w jaskini lwa w podradomskich Pionkach. LIVE on PPV on GROMDA.tv

Co spróbuje poprawić Mateusz Kubiszyn, aby znowu pokonać Bartka Domalika? – Po remisie w kickboxingu, wygrałem z Balboą na gołe pięści i podobnie będzie 31 maja na kolejnej GROMDZIE. Pas zostanie u mnie. Jestem niekwestionowanym mistrzem i w tej kwestii nic się nie zmienia. Pewnie, że chciałbym wzmocnić defensywę, aby nie przyjmować zbyt wielu ciosów od bardzo mocno bijącego Bartka. Między innymi na tym skupiam się podczas przygotowań. Trzeba być bardzo szczelnym, aby ciosy rywala nie dochodziły. A z mojej strony, zrobię wszystko, by zwyciężyć szybciej!

Szefowie GROMDY, organizując DON DIEGO vs BALBOA 2, idą za ciosem i ponownie oferują fanom boksu na gołe piąchy widowisko najwyższej jakości. Tutaj nie ma mowy o cackaniu i sympatii, będzie ostra bitka!

No cóż, zmierzę się z Bartkiem, gościem, z którym relacje się… zacieśniają. Poznaliśmy się przy okazji naszej pierwszej walki, na zasadach kickboxerskich w Jaśle. Ten pierwszy bój połączył nas, kickboxerów, mentlanie. Potem stoczyliśmy finał na GROMDZIE, a na następnych gala wspólnie oglądaliśmy walki i wznosiliśmy toasty… Ach, trzymamy się razem, ale 31 maja po wejściu do małego ringu zacznie się konkretna jazda. To będzie show! – zapowiada Don Diego.

Kto zdaniem Mateusza Kubiszyna, poza nim i Bartłomiejem Domalikiem, jest na dziś w TOP 3 GROMDY?

Wskazałbym Vasyla lub Jokera. Niech ich bezpośrednie starcie wyłoni tego trzeciego w klasyfikacji, brązowego medalistę – dodał Don Diego.

GROMDA – KUP PPV – GROMDA.tv

Na czym polega fenomen takich mistrzów bezpardonowej walki, jak Mateusz Kubiszyn? – Tacy zawodnicy, jak my i Bartek Domalik, są nieco mniejsi od wielkich gabrytowo przeciwników, ale u nas wszystko jest „wypośrodkowane”. Jesteśmy szybcy, dynamiczni, mamy siłę w łapach. Tacy zawodnicy, jak ja czy Bartek Domalik, są doskonali, oczywiście w cudzysłowie, bo każdy z nas ma swoje słabsze strony. Pamiętacie Maximusa? Dawid kładł wszystkich jakby kosił trawę, ale znalazł się Don Diego, który go przycelowal i szybkim prawym zakończył walkę. I kolejna sprawa, w ringu mistrzowie dokładają myślenie i umiejętność wykorzystywania atutów – podsumował.

Jak ma wyglądać proces przygotowań Don Diego w klubie Stal Rzeszów? – Nie mam zamiaru niczego zmieniać. W zaciszu Stali robimy robotę, którą pokażę 31 maja.

Czy Mateusz Kubiszyn, były Mistrz Świata w kickboxingu full contact, spróbuje swoich sił na zagranicznych ringach w walkach bez rękawic?

Nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia na walki wyjazdowe, bo prezes Mariusza Grabowski ma na mnie ciekawy plan w GROMDZIE. Ale jeśli pojawi się fajna oferta, moglibyśmy usiąść do rozmów. Jako mistrz wyjdę do mistrzów typu Amerykanin Mike Pery. Interesują mnie goście takiego pokroju – zaznaczył Don Diego.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024