Silesion.PL

serwis informacyjny

Gromda 13 – wyniki losowania turnieju

Gromda 13 wyniki losowania turnieju

Historia tworzy się na naszych oczach. Epicka walka dwóch niepokonanych championów. DON DIEGO vs BALBOA. Czas na ostatnie FACE to FACE przed starciem najlepszych z najlepszych, losowanie solówek turniejowych oraz ustawki super fightów. GROMDA 13 już w piątek, 26 maja. Czas poznać niekwestionowanego i niepokonanego mistrza walk na gołe pięści. Świat zawsze potrzebował bohaterów” trailer GROMDA 13. Transmisja NA ŻYWO dostępna wyłącznie w systemie PPV na stronie GROMDA TV.

Najlepsi z najlepszych fighterów walk na gołe pięści. Najtwardsi i walczący zawsze do końca. Każdy z nich udowodnił, że ma waleczne serducho, stalowy charakter i wielkie cohones do mocnej bitki. Czas poznać najlepszego, niekwestionowanego i niepokonanego mistrza walk na gołe pięści GROMDA. Historyczne starcie, które zapiszę nowy rozdział w historii i wyłoni najtwardszego gościa w tej grze.

Walka wieczoru

 • Mateusz “Don Diego” Kubiszyn vs Bartłomiej “Balboa” Domalik

Superfighty:

 • Łukasz „GOAT” Parobiec vs Valentin „French Viking” Vauthiers
 • Paweł „GORILLA” Werszynin vs Piotr „CAPO” Półchłopek
 • Paul „PARIS” Bichet vs „WAZYL”
 • Sebastian „SCARFACE” Skiermański vs Rafał „ŁAZAR” Łazarek

Turniej

Ćwierćfinały:

 • Ćwierćfinał 1: Artur „SIENIAW” Sieńko vs „CYGAN”
 • Ćwierćfinał 2: Jakub „SŁOMKA” Słomka vs „MORELA”
 • Ćwierćfinał 3: „SIWOLLO” vs „SZTANGA”
 • Ćwierćfinał 4: Serey „BASQUE” Lander vs Artur „BULLET” Piekutowski

Półfinały:

 • Półfinał 1: Zwycięzca Ćwierćfinału 1 vs Zwycięzca Ćwierćfinału 2
 • Półfinał 2: Zwycięzca Ćwierćfinału 3 vs Zwycięzca Ćwierćfinału 4

Finał:

 • Zwycięzca Półfinału 1 vs Zwycięzca Półfinału 2

Kogo jeszcze zobaczymy na GROMDZIE?

GOAT – uwielbiany przez hardkorowych kibiców, zawsze uśmiechnięty, polski Tong Po i One-Punch Mickey w jednym. Rekordzista walk na gołe pięści. Powraca z przyszytym uchem, mocniejszym pierdolnięciem, ale z takim samym wielkim serchuchem do walki i niezwyciężonym charakterem. Jak Terminator ponownie powraca i jak Rambo nadal ma ochotę upuścić trochę krwi.

SŁOMKA – prawie dwumetrowy zakopiański monter dobrej awantury, mistrz polski MMA i bijok podhalańskich szlaków. To będzie konkretna zworka. Gwarancja od jego trenera MARIO. Czas więc porubać blokowe kości i rozkidać ulicznych ceperów.

SIENIAW -zahartowany górnik pracujący kilometr pod ziemią, który ratuje kolegów podczas pożarów i wybuchów. Medalista Mistrzostw Polski w boksie oraz Mistrz Dolnego Śląska z ponad 40 stoczonymi walkami. Autor najlepszego nokautu ostatnich 15 lat w boksie olimpijskim. Czas sprawdzić się na gromdziarskim osiedlu.

GORILLA – spokojny jak ministrant, fryzurka na grzybka, kochany ojciec, prawdziwy przyjaciel, dobre serducho, ale jak się odpali to nie podchodzić nawet ze sprzętem. Chciał być GROMDZIARZEM i zdecydowanie zapracował na to miano. Zawsze na 100%, krocząc przez życie z podniesioną głową. Żyć tak aby nie mieć sobie nic do zarzucenia. GORILLA, czyli obywatelski Sołtys Zgierza…

Bichet PARIS – hool’s z galijskiej dzielnicy. Paryski Chuligan wchodzi do gry! Odpalona bomba, uliczny respekt, szaleństwo w oczach i szelmowski uśmieszek. Nowy gracz na polskich blokach, którego wyprzedza miejska legenda. Bez pazerności i zbędnej bajery. Czas zrobić obowiązkowy sprawdzian i wystawić krwawą ocenę.

French Viking – niepokonany uliczny wojownik King of the Streets, europejski mistrz walk na gołe pięści oraz furiacki zakapior francuskich alejek. Zmotywowany aby zmierzyć się z najlepszymi polskimi bijokami. Szykuje się więc mocna solówka o sukcesję na europejskiej dzielnicy.

Łazar – sławetny krzywy nos, szlachetny łamacz szczęk i kobiecych serc. Uliczny diamencik oraz dzielnicowa legenda Gdańska. Fighterski De Niro ze stylówka Elvisa Presleya. Czas rozpętać kolejną łazarską awanturę.

Capo – jeden z ojców chrzestnych polskich walk na gołe pięści. Zawsze gotowy do walki i nigdy nie odmawiający wyzwań. Bez mielenia jęzorem o tym co i komu zrobi. Robota, skupienie i pokora. Czas na kolejny sprawdzian z elitą twardych sk*rwieli.

Cygan – srogi ulicznik. Porywczy jak karabin maszynowy. Chaotyczny styl, gypsy blood oraz nokautująca bomba powalająca dużych bamberów. Czas sprawdzić cygańskiego mistrza z najtwardszymi chłopakami z blokowiska.

GROMDA. Szacunek i charakter. Oj będzie ostro. GROMDA to mocna i prawdziwa rozgrywka. Nie poddajemy się. Jeśli wychodzimy walczyć to walczymy. Bez wymówek i stękania, że coś boli. Robisz robotę albo nie wychodź. Walki to twardy i bolesny świat, ale jeśli tutaj wchodzisz to licz się z jego zasadami i szanuj osoby, które cię oglądają i tobie kibicują.

KUP PPV – https://gromda.tv

Bilety na https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/gromda

Podczas gali oprócz walki wieczoru odbędzie się mocna USTAWKA, eliminator z czołowymi GROMDZIARZAMI w drodze o pas mistrzowski oraz jak zawsze szalony turniej walk na gołe pięści z nowymi pozytywnymi wariatami.

Piątunio mordo. Zbieraj ekipę i wpadajcie na konkretne solówy. To będzie siwy dym i nie będzie miękkiej gry.

GROMDA is the REAL DEAL.

The Baddest and Brutal Bare Knuckle Boxing.

We Don’t Give Up. Just Fighting. Only Hardcore.

#GROMDA #GROMDA13 #DIEGOvsBALBOA #DONDIEGOvsBALBOA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024