Silesion.PL

serwis informacyjny

GROMDA 13: Don Diego vs Balboa w piątek 26 maja 2023

GROMDA 13 Don Diego vs Balboa w piatek 26 maja

GROMDA 13 Don Diego vs Balboa w piatek 26 maja

Czas poznać najlepszego fightera walk na gołe pięści! Hitowe starcie na gali GROMDA 13! DON DIEGO vs BALBOA już 26 maja w krwawy piątek!

Najlepsi z najlepszych wśród fighterów walczących na gołe pięści to nie tylko najtwardsi, ale też ci, którzy walczą do końca. Każdy z nich udowodnił już swoje waleczne serce, stalowy charakter i odwagę do walki. Teraz nadszedł czas, by poznać najlepszego i niekwestionowanego mistrza walk na gołe pięści – GROMDĘ. Przed nami historyczne starcie, które zapisze nowy rozdział w historii i wyłoni najtwardszego zawodnika tej gry.

DON DIEGO, czyli pogromca TYSONA, karciciel chuliganów i profesor dający lekcję pokory dla samozwańczych bad boy-ów. Stanie do walki z królem nokautu walk na gołe pięści, wściekłym bykiem, żywą legendą oraz międzynarodowym championem, BALBOĄ.

GROMDA. Szacunek i charakter. Oj będzie ostro. GROMDA to mocna i prawdziwa rozgrywka. Nie poddajemy się. Jeśli wychodzimy walczyć to walczymy. Bez wymówek i stękania, że coś boli. Robisz robotę albo nie wychodź. Walki to twardy i bolesny świat, ale jeśli tutaj wchodzisz to licz się z jego zasadami i szanuj osoby, które cię oglądają i tobie kibicują.

Podczas gali oprócz walki wieczoru odbędzie się mocna USTAWKA, eliminator z czołowymi GROMDZIARZAMI w drodzę o pas mistrzowski oraz jak zawsze szalony turniej walk na gołe pięści z nowymi pozytywnymi wariatami.

Piątunio mordo. Zbieraj ekipę i wpadajcie na konkretne solówy. To będzie siwy dym i nie będzie miękkiej gry.

GROMDA is the REAL DEAL.

The Baddest and Brutal Bare Knuckle Boxing.

We Don’t Give Up. Just Fighting. Only Hardcore.

#GROMDA #GROMDA13 #DIEGOvsBALBOA #DONDIEGOvsBALBOA

Kiedy odbędzie się GROMDA 13?

Kolejna z gal walk na gołe pięści, czyli GROMDA XIII odbędzie się w Dzień Matki w piątek 26.05.2022

Gdzie oglądać GROMDA 13?

Stream z gali GROMDA XIII dostępny jest jedynie w ofercie PPV na stronie GROMDA TV
Bilety na galę dostępne w serwisie eBilet.

Kto będzie walczył na GROMDA 13?

Na GROMDA XIII zobaczymy walkę gromdziarzy o pas pomiędzy Bartłomiejem „Balboa” Domalikiem a Mateuszem “Don Diego” Kubiszynym

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024